lekarz Ryszard Sitko

Pulmonolog

idiota to malo powiedziane Sitko z SOR wczoraj odeslal mojego tate do domu z cisnieniem po godzinie czasu tata trafil w bardzo ciezkim stanie do szpitala z cisnieniem 300 na 160 tam zrobilismy mu awanture czy widzi do jakiego stanu doprowadzil tate a ten idiota nawet nie ruszyl palcem aby mu pomuc.TATA przez tego DEBILA jest w stanie KRYTYCZNYM lekarze powiedzieli ze mamy byc przygotowani na najgorsze.Przeciwko niemu jest zlozona skarga do kierownika szpitala my mu tego nie puscimy plazem.SITKO nie nadaje sie na lekarza

Brak mi słów!!! Moja mama (54) trafiła do szpitala z wodą w płucach pan doktor robił różne badania chodziłam ,pytałam co jest przyczyna tego że w płucach zbiera się woda co dolega mojej mamie zapytałam może to nawrót choroby nowotworowej mama 3 lata wcześniej miała raka ,lekarz stwierdził że to grużlica.Byłam zaskoczona tą diagnozą ,ale cieszyłam się że to nie rak .Po jakimś czasie wypisano mame ze szpitala ,ale zaskoczyło mnie ponieważ pan doktor wypisał skierowanie do poradni torakoterapi , więc poszłam i zapytałam dlaczego tam ,wykluczył pan doktor raka ?? Tak to nie rak to grużlica tam leczą tą chorobę.Pojechaliśmy na nowo robiono mamie wszystkie badania ,wycinki i co....Przeżut raka złośliwego .Mam ogromny żal do lekarza bo skoro nie był pewien swojej diagnozy trzeba był od razu nas tam pokierować może nie byłoby za późno dziś pozostał mi tylko smutek, żal ,i żałaba

Nie wyznał się na chorobie mojej mamy- rozpoznanie z jego winy było spóźnione,postawione przez innego lekarza do którego dotarliśmy na własną rękę. Mama juz nie żyje. Nie polecam go.

Nigdy więcej, nigdy więcej do Ryszarda, nigdy więcej nigdy więcej juz do niego, moja babcia dzęki niemu oraz dzięki Martynkowi niestety widzi juz niebo. A była do uratowania. Nie polecam.

Nigdy wiecej do niego facio niekontaktowy, nic nie wie. Miałam tam dwie wizyty i zmądrzałam.Strata czasu i nerwów.

Nigdy wiecej do niego facio niekontaktowy, nic nie wie.
Miałam tam dwie wizyty i zmądrzałam.Strata czasu i nerwów.

Dno, nic nie wie, kompletnie niekontaktowy, opryskliwy , powiedział mi, że mam raka i za miesiąc będę tam =pokazał na niebo, a ja miałem guźliczaka , którego zdiagnozował inny pulmonolog, zresztą z tej samej poradni. Bardzo stanowczo odradzam.

Bez kontaktu, chamski, nie poznał się na chorobie mojego ojca i leczył go na gruźlicę, a miał sarkoidozę-beznadziejny.

Byłam na izbie przyjęć przyszedł doktór zapytał pluje? dużo pluje?, gorączkuje? po czym odesłal mnie do domu a miałam zapalenie płuc- bardzo nieprzyjemny i małoskuteczny

Z przykrościa ale potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie. To prawda.

Z przykrościa ale potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie. To prawda.

niemiły, nie poznał sie na mojej chorobie, zastosował złe leczenie-nie polecam.

niemiły, nie poznał sie na mojej chorobie, zastosował złe leczenie-nie polecam.