lekarz Ryszard Stańczak

3,9

Dr Stańczak prowadził moją ciążę i był ok, miły, uprzejmy, wesołkowaty. Niestety to nie wystarcza... Od lekarza oczekuję kompetencji i wiedzy medycznej. Pierwsze co mi się nie podobało, to właściwie brak merytorycznych rozmów w trakcie ciąży. Oczekiwałabym od lekarza informacji na temat tego co się dzieje ze mną i dzieckiem, ponad to, że "jest w porządku". Szczególnie, że okazało się, że nie było w porządku. Dr Stańczak nie zdiagnozował złożonej wady serca mojego dziecka. Gdyby nie to, że uparłam się na cesarkę (doktor nie wiedział czy z moim schorzeniem mogę ...

Dr Stańczak nie zdiagnozował złożonej wady serca mojego dziecka. Gdyby nie to, że uparłam się na cesarkę (doktor nie wiedział czy z moim schorzeniem mogę rodzić naturalnie, dopiero opinia ortopedy spowodowała, że miałam cc - dr Stańczak uważał, że powinnam ryzykować bo takie jest życie ...) dziecko nie przeżyłoby porodu! sorry, ale ja nie chcę ryzykować, ani moim, ani - tym bardziej - dziecka zdrowiem i życiem!

Dr Stańczak już po narodzinach syna wciąż utrzymywał, że jest on zdrowy. Dziecko było w inkubatorze, a doktor powtarzał jak mantrę, że nie ma zagrożenia życia.

Gdy trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka lekarze zapytali mnie dlaczego nie robiłam usg w ciąży - nie mogli uwierzyć, że chodziłam prywatnie do lekarza i na usg, a lekarz nie widział takiej choroby! Serce ma kilka wad, którymi można by obdarować kilkoro dzieci... choć jedną z nich powinien był zauważyć!

Teraz doktor uważa, że jest ok, bo mały żyje. Cóż, nikt w Wołominie nie przyłożył ręki do tego, aby pomóc mu przeżyć. Ani pan Ryszard Stańczak, ani jego żona Anna Stańczak nie umieli odczytać z USG tak poważnej wady! W szpitalu, gdzie operowaliśmy dziecko byłam jedyną matką, która w trakcie ciąży nie miała postawionej diagnozy. Wszystkie inne rodziły w szpitalach, gdzie od razu dzieci miały opiekę kardiologów. U nas zdarzył się cud, że mimo poważnej choroby dziecko dożyło do operacji...

Chcę mieć kolejne dzieci, ale na pewno ciąży nie będę prowadzić u Państwa Stańczak. Odradzam! Gorzej chyba być nie może.

Bardzo dobry fachowiec, profesjonalizm oparty na dużej wiedzy i doświadczeniu. Polecam tego lekarza, pełne zaufanie.!!!!!!!! Bardzo dziękuję Panu za pomoc i opieke

Bardzo dobry lekarz , polecam karzdemu miły i zawsze uprzejmy.Duży profesjonalizm oparty na dużej wiedzy i doswiadczeniu.!!!!!!!!

razem ze swoją żoną wyłudzają pieniądze, a nie wykazują zainteresowania pacjentką, zapłaciliśmy dużo pieniędzy za poród, a szyto mnie bez znieczulenia....nawet za zdjęcie szwów po porodzie wzięli pieniądzę, od niechcenia wypisali antykoncepcję bez żadnych badań, po której okropnie się czułam

Świetny specjalista. Moją zagrożoną ciążę bliźniaczą dzięki swojej zapobiegliwości doprowadził do szczęśliwego finału do 39 tygodnia pomimo, że szanse były bardzo małe a sytuacja beznadziejna. Bedąc pod jego opieką mogłam czuć się spokojna o swoje dzieci. Dzięki Panu Ordynatorowi poród był wspaniały siłami natury szybki i bezproblemowy. Jest swietnym lekarzem, do którego mam pełne zaufanie Duży profesjonalizm poparty ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo skuteczny. Rzeczowe podejście do pacjenta, konkretne informacje na wizytach. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Doktor prowadził moją pierwszą ciąże. Jestem zbulwersowana tym, że pan doktor pobierając opłaty za wizyty nie ma stawki dla wszystkich tylko (tak myślę) dopasowuje opłaty do kieszeni pacjenta.. Na pierwszej wizycie zrobił wywiad gdzie pracuje i co robi mój mąż... Jak się potem dowiedziałam od pacjentek opłaty za wizyty wahają się od 80zł wzwyż, ja płaciłam 150!!!! ciekawe na jakiej podstawie??? Pozatym lekarz jest ordynatorem w szpitalu w wołominie, i jeśli chce się tam rodzić to nawet za jego przyjście do porodu jeśli nawet ma dyżur i i tak jest ...

Pozatym lekarz jest ordynatorem w szpitalu w wołominie, i jeśli chce się tam rodzić to nawet za jego przyjście do porodu jeśli nawet ma dyżur i i tak jest w szpitalu liczy sobie 1000 zł. Pominę fakt "zbereźnych" dowcipów podczas wizyty i niestosownych określeń. Każda wizyta jest szybka, ekspresowe badanie i pieniadze za wizytę. Po porodzie wogóle nie interesuje się pacjentką (przecież już nie będzie miał z niej żadnych kożyści prawda) Na USG daje skierowania do swojej żony, oczywiście płatne 100 zł.

Witam Pan Stańczak prowadził moją ciąże, uważam że pomimo jego specyficznego poczucia humoru jest naprawdę dobrym lekarzem. Regularnie kierował mnie na badania. Gdy przyjechałam do szpitala Pan Stańczak osobiście się mną zajął, podczas I fazy porodu często mnie odwiedzał i wspierał. Poród miałam bardzo ciężki i problemowy córka była bardzo duża i gdyby nie Pan doktor to pewnie wylądowałabym na sali operacyjnej (Nie musiałam nic płacić za to, że był przy moim porodzie). Teraz wybieram się na wizytę aby potwierdzić drugą ciążę i na pewno Pan Stańczak będzie moim prowadzącym.

Witam

Wspaniały lekarz, miły, kompetentny,uprzejmy. Prowadził moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona, jesli zdecyduje się na trzeciego bobaska napewno do niego wroce.O kazdej porze dnia i nocy można zadzwonic i odpowie na kazde nurtujace na pytanie.

naprawde polecam dr R.Stańczaka obecnie prowadzi moją ciążę i jestem z Niego bardzo zadowolona!!! udziela konkretnej odpowiedzi na wszelkie pytania, udziela pomocy nawet telefonicznie i indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki, oby tak dalej!!! gorąco polecam!!!!!!

supoer doktorek-widac ze zna sie na rzeczy,bardzo sympatyczny i luzacki-polecam!