dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

3,7

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

Serdecznie polecam!! Leczyłam się u niego w Nowe Soli i po przeprowadzeniu do Poznania (studia) nadal się leczę u niego. To bardzo kompetentny i miły człowiek, który z cierpliwością odpowiada na wszystkie moje pytania. Mam do niego pełne zaufanie. I całkowicie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że od razu przepisuje bardzo duże dawki hormonów. Ja zaczynałam od dawek minimalnych i stopniowo (po analizie wyników) przechodziłam do większych dawek... Nie wiem czy ludzie piszący tak negatywne komentarze w ogóle się leczyli u dr. Stangierskiego. Gorąco polecam!!

Gorąco polecam!!

Zgłosiłem się do lekarza z wynikami TSH 0,485 spadek z 0,935 przez 2 lata w tym w ciągu miesiąca o 0,250. Ft3 i Ft4 na granicy górnej normy. Stan nie chce się żyć. Jeszcze dałem anty TPO w normie 0,22 wzrosło do 0,27 jak czytam w ogóle tego nie powinno być w organizmie. Miałem jeszcze USG oczywiście wszystko na własny koszt. Ewidentna choroba Hashimoto ale lekarz nie chce lub nie umie zinterpretować. Mam przyjść na wizytę za rok i dostałem skierowanie na TSH i anty TG. Nie wiem czy do tego czasu do żyje. Jak służba zdrowia taki lekarz. Moich oczekiwań nie spełnił.

Odradzam tego lekarza. 2 wizyty i 2 różne diagnozy (leniwa tarczyca i Hasimoto). Czas trwania wizyty 5 min. Diagnozę stawil jedynie na podstwie analizy TSH i USG. Resztę badań uznał za zbędne. Na moje pytanie czy może trzeba zrobić badania TS3 i TS4 u córki w odpowiedzi usłyszałam coś w rodzaju "proszę się nie wymądrzać". Wypisał Eutyrox od razu w dużej dawce pomimo tego, że od jednego badania, gdzie TSH było dużo powyżej normy, do drugiego poziom hormonów zmniejszył się samoistnie bez udziału farmakologii (ale wciąż był wyżej od górnej granicy). Po zmianie lekarza i odstawieniu hormonów wszystkie wskażniki są już w normie, wyłączone również podejrzenie o Hasimoto ponieważ jest zero antyciał we krwi. Zamiast dożywotniego przyjmowania hormonów jest tylko co pół roku kontrolowanie sytuacji. STANOWCZO ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!

Jest to 4 lekarz endokrynolog u którego się konsultowałam i najlepszy.I co więcej nie była to prywatna wizyta,tak jak w pozostałych przypadkach.Co obala mit,ze tylko lecząc się prywatnie i płacąc grube pieniądze za wizytę będziemy potraktowani jak należy. Bardzo rzeczowy lekarz,dokładny,powaznie i profesjonalnie podszedł do problemu,wyjasnił wszystko,pokierował.Duża wiedza.Zasugerował przebadanie dziecka,które może być ewentualnie obciążone dziedzicznie.A to już ewenement u lekarzy ! Gorąco polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam. Na wizytę u Pana doktora trzeba czekać pół roku, gdzie u mojej poprzedniej lekarki czekałam 2 tygodnie. Poza tym każda wizyta kończy się tym samym: "proszę przyjść za pół roku do kontroli". Nigdy nic nie bada, nie sprawdza, nie zmienia leków a skierowanie na badanie krwi Pan doktor wystawia tylko na moją wyraźną prośbę. Nigdy nie trafiłam na tak słabego lekarza, a chodziłam do kilku endokrynologów.

Doskonały lekarz z dużym doświadczeniem nie tylko endokrynologicznym [leczyłem się u niego w klinice na ul. Przybyszewskiego w Poznaniu] ale i dużą wiedzą internistyczną [zna się na ekg, co potwierdził kardiolog].Dobrze robi i ocenia usg tarczycy, dzięki jego biopsji wykryto mi raka tarczycy, choć poprzedni endokrynolodzy tylko mnie uspokajali.

Bardzo dobry lekarz - pomógł mi bez problemu. Ponadto odpowiadał na wszystkie moje pytania cierpliwie i wyczerpująco :) Polecam z czystym sumieniem

Bardzo kompetentny, doświadczony i komunikatywny, od lat leczy moją rodzinę, serdecznie polecam wszystkich [ co najważniejsze nie robi sztucznych kolejek], skromny!

Gorąco polecam, ostatni komentarz to złośliwość osoby , która opisała tego lekarza tak nieprawdziwie, że napewno nie była jego pacjentem