lekarz Ryszard Wall

Podpisuje sie obiema rekoma pod tym co napisała moja przedmówczyni. Dodam tylko ze dzieki doktorowi donosiłam ciążę która była zagrozona.

Cóż mogę jeszcze dodać po tak dużej liczbie pozytywnych komentarzy. Potwierdzają one tylko moją jak najbardziej pozytywną opinię o Panu Doktorze. Cieszę się że trafiłam na tak dobrego lekarza. Polecam

jestem pielegniarką... chodziłam do różnych specjalistów z dziedziny ginekologi jednak pan Wall okazal się nie tylko kompetentnym lekarzem, ale też w moim przypadku zbawicielem... ukoił ból wieloletnich bolesnych miesiączek diagnozując moją przypadłość ... zawsze usmiechniety i serdeczny oraz delikatny potrafi zachować warunki intymności co dla każdej kobiety myślę, że jest niesamowicie istotną sprawą... dzękuję Panie Doktorze ...

Do doktora Wall-a chodzę już 4 rok i jak dotąd nie mogę narzekać. Uprzejmy, miły, a przy tym bardzo kompetentny. Moja córeczka ma już 2 lata i wspólnie z mężem oczekujemy na syna. Wierze ze pod czujnym okiem doktora ciąża przebiegnie bez żadnych komplikacji.

Świetny, kompetentny, uprzejmy lekarz. Super specjalista i fachowiec. Wie o czym mówi, potrafi świetnie wytłumaczyć medycznie i ma przy tym super poczucie humoru co bardzo dużo daje w kontakcie z lekarzem. Polecam

To już moja trzecia ciąża nad która czuwa Pan Doktor. Jestem jego pacjentka od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, . Wizyta kompleksowa razem z usg, zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz, . Wizyta kompleksowa razem z usg, zdecydowanie polecam

Wspaniały lekarz ! Profesjonalista ! Wspaniałe podejście do człowieka !

Wspaniały lekarz ! Profesjonalista ! Wspaniałe podejście do człowieka !

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ WIZYCIE PRZEPISAŁ LEKI KONSULTUJĄC CZY CENA TEGO LEKU MOŻE DLA MNIE BYĆ ODPOWIEDNIA BO ZAWSZE SPRAWDZA CENY SAME WIEMY ŻE LEKI SĄ DROGIE I NIE KAŻDEGO NA WSZYSTKO STAĆ TO MNIE BARDZO ZASKOCZYŁO I PO ZASTOSOWANIU LEKU NASTĘPOWAŁA POPRAWA KTÓREJ NIE BYŁO PO WIELU INNYCH LEKACH I WIZYTACH PRYWATNYCH POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEJ KOBIECIE BO ZNA SIĘ NA RZECZY I JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY!!!!!!!!!

bardzo dobry specjalista, konkretny i rzeczowy. Gorąco wszystkim polecam.

bardzo dobry specjalista, konkretny i rzeczowy. Gorąco wszystkim polecam.