Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, ma świetny kontakt z pacjentami, i tymi małymi, i tymi trochę większymi. Fachowo wyjaśnił przebieg rekonwalescencji, dokładnie wytłumaczył, co mam robic aby ręka w pełni wróciła do sprawności. Miałam problem z torbielą nadgarstkową, i mimo, że nie byłam zapisana na zabieg doktor wspaniałomyślnie poświęcił mi należytą ilośc czasu i usunął gangliona. Zdecydowanie polecam :)

Rewelacyjny lekarz i bardzo dobry specjalista.Szóstka za: czas dla pacjenta i jego rodziców, sposób objaśniania zawiłych terminów medycznych i konkretnego przypadku, spokój, uśmiech i przede wszystko kompetencje. Prawdziwy LEKARZ. Działa jak balsam na rodziców, którzy widzą tylko swoje chore dziecko. Polecam. Danuta Sobieniecka

Danuta Sobieniecka

Jestem zachwycona jego podejściem do dzieci!!!!!!!!Mój 2 letni syn niechętnie chodzi do lekarzy, jest ciut podejrzliwy, potrzebuje czasu zeby się do kogoś przekonać, nie mówiąc o badaniu, a u Pana Wesołowskiego sam wszedł na kozetkę i jeszcze się uśmiechał przy badaniu! Jestem oczarowana i bardzo zadowolona z tej wizyty! Jeśli kiedykolwiek będę musiała iść z dzieckiem do chirurga to tylko tu!

Ten lekarz od wielu lat rozpoczyna przyjęcie pierwszego pacjęta punktualnie w minucie rozpoczęcia ustalonych godzin pracy.

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

bardzo dobry i ceniony lekarz nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego

bardzo dobry i ceniony lekarz nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego

Miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Ma wspaniałe podejście do dzieci - cierpliwy ! Serdecznie polecam tego specjaliste ! :)

bardzo kompetentny lekarz! ma podejście do dzieci i rodziców.jest to lekarz który nie pracuje na akord tylko z powołania! pozdrawiam karolina z zuzią

Rewelacyjny lekarz, z odpowiednim podejściem do dzieci. Polecam!

Rewelacyjny lekarz, z odpowiednim podejściem do dzieci. Polecam!

Super podejście do dziecka, Dziecko nie ma traumy jak widzi lekarza SUper polecamy

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Gdynia"?

Jarosław Wojtjuk

80-850 Gdańsk
Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia
ul. Floriana Ceynowy 7/gab. nr 10
83-300 Kartuzy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia