Filtruj terminy

Chirurg Dziecięcy Gdynia

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Jarosław Wojtjuk

Gdynia

Bardzo wiele lat temu miałem okazję być skromnym pacjentem,po bardzo poważnym urazie-wypadku.W rubryce zaznaczyłem"lekarz",choć słyszałem,że teraz precyzyjniej byłoby napisać:"ordynator".
Wysokiej klasy specjalista już wtedy na początku swojej kariery-dlaczego?....Dlatego,że nie załamał rąk jak jego przełożeni (z lepszymi tytułami wówczas),tylko nadzwyczajnie dobrze i sprawnie postawił mnie na nogi,choć uznano mnie już za przypadek beznadziejny.
Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach ...

lekarz Wojciech Narożański

Urolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
81-589 Gdynia

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!
Opinia dodana przez: Juliusz

lekarz Jacek Wojciechowski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Korzystałam z porady i pomocy doktora,Wykonywał u mnie angioplastykę,więc wiem co mówię,Jest kompetentnym,profesjonalistą,godnym zaufania doktorem.Zawsze będę polecać zalety doktora wszystkim, oczekującym,pomocy.Jednym, z ważnych czynników,dla chorego,jest bezpieczeństwo,ja podczas zabiegu,który wykonywał doktor,czułam się bezpieczna i za to dziękuję doktorowi.Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów,w niesieniu pomocy dla potrzebujących.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Jastrząbek

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Antoniego Abrahama 51C/7
81-366 Gdynia

Lekarz badał moje dziecko w NZOZ Kościerzyna, był wobec syna bezczelny i arogancki. Dziecko wstydziło się badania, badanie go bardzo bolało - lekarz nie był w ogóle delikatny, gdy syn się zasłaniał lekarz na niego krzyczał, gdy mówił, że go boli, dalej krzyczał używając zdania "przestań pajacować", gdy w końcu zwróciłam mu uwagę, że nie życzę sobie, aby w taki sposób odzywał się do mojego dziecka, które jest wystraszone skomentował ...

lekarz Maria Miner-Grochal

lekarz Ewa Kopiec