lekarz Wiesław Nowobilski

Chirurg ogólny

3,5
3,5

Wspaniały lekarz, z czystym sumieniem mogę go polecić. Podejście do pacjenta kapitalne. Oprócz mistrzostwa w swoim fachu, lekarz z dużym poczuciem humoru. Operował mnie, a operacja była długa (5 godzin) i skomplikowana. Codziennie przychodził do mnie na krótką rozmowę, oglądał szew, a nie musiał. Nie leżałam na jego sali. Naprawdę polecam.Powiedzieć o nim MISTRZ to zbyt mało powiedzieć.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Lekarz wykonując kolonoskopie krzyczał na mnie, że ile ja mam lat, że skoro rodziłam to nie powinnam bać się tego badania.