lekarz Ryszard Zakrzewski

Dermatolog

Bardzo dobry specjalista, sympatyczny, diagnozuję chorobę szybko... Podczas przepisywania antybiotyku zaleca badania tak by w jak najmniejszym stopniu narazić na szwank nasze zdrowie.... Jestem Bardzo zadowolona :)) LEKARZ Z POWOŁANIEM !

bardzo dobry specjalista potrafi bardzo szybko rozpoznać chorobę i dopasować odpowiedni rodzaj leczenia

uważam, że pan lekarz jest bardzo dobry

uważam, że pan lekarz jest bardzo dobry

bardzo miły poświęca po ojcowsku czas swojej wizyty

bardzo miły poświęca po ojcowsku czas swojej wizyty

nie wysila sie , byle szybciej , nawet nie spojrzy , a o wytlumaczeniu , nawet jak brać leki mowy nie ma , jak ktos lubi takie traktowanie to jego sprawa .

dobra diagnoza,skuteczne leczenie - jestem bardzo zadowolona.

dobra diagnoza,skuteczne leczenie - jestem bardzo zadowolona.

Ja lecze u niego tradzik. zlecił badania potem leczenie. jestem zadowolona, poleciłam znajomym i rodzinie skutkiem czego 4 mojego kuzynostwa się u niego leczy. nie jestem z iławy, ale warto do niego jechać. w razie wątpliwości co do leków, objawów niepokojących (leczę się izotreoniną) mogę do niego dzwonić i wszytsko się wyjaśnia.

Leczyłam synka u innych lekarzy bez żadnego efektu a doktor Zakrzewski od razu wiedział co jest synkowi i wyleczył go skutecznie.polecam

Doktor Zakrzewski moze dobrze leczy za pieniadze ale w ZOZ to nawet nie raczy zrobic zadnego badania.Momo ze lecze sie od wielu lat na uczulenia w okresie letnim to nie raczy nawet zbadac co jest tego powodem,daje tylko mase lekow i na tym sie konczy .

Znalazłam się u dr. Zakrzewskiego ponieważ inny lekarz przepisał mi maść sterydową do smarowania twarzy. Rezultatem było posterydowowe zapalenie skóry. Dr przepisał mi odpowiednią maść i wyprysk zniknął bez śladu (męczyłam się z nim kilka miesięcy!!!) Moje dzieci też kiedyś zabrałam do dr. Zakrzewskiego. Synek miał pokrzywkę. Diagnoza była super trafna:)Leki też:) Polecam tego lekarza. Jest wspaniały.

Polecam tego lekarza. Jest wspaniały.