lekarz Ryszard Zakrzewski

Dermatolog

U doktora leczę się nie tylko ja ale i cała moja rodzina. Perfekcyjnie stawia diagnozę co pozwala na szybki powrót do zdrowia. Kilka sytuacji i poważnych chorób zbagatelizowanych lub nie zdiagnozowanych przez innych lekarz D.R.Z znalazło swój szczęśliwy i dobry koniec. Oby jak najwięcej takich specjalistów.

Racja!!!! Człowiek zna sie na rzeczy ja też jestem teraz na antybiotyka przepisanym przez doktora i naprawde jestem pod wilkim wrażeniem !!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze moja walka z tradzkiem konczy sie wygrana!!11111

Racja!!!!
Mam nadzieje ze moja walka z tradzkiem konczy sie wygrana!!11111

Ja natomiast mam inne zdanie po wielu latach walki z trądzikiem (dokładnie 7)i po wielu drogich wizytach u lekarzy dermtologow mogę stwierdzić ,ze trafiłam w naprawde na kompetentnego człowieka !!!!!!!!! myśle ze czas jaki poświeca pacjetowi nie jest wazny tak jak przeczulia moja przedmówczyni mysle ze to nie jest wazne , bo co z tego ze lekarz przetrzyma mnie w gabinecie godzine i bedzie gadalam jakims strasznym slangiem , po co mi wywiadd??? wielu takich bylo co gadalo madrzylo sie a zadnych rezultatów mysle ze taki lekarz jak p. Zakrzewski ...

wielu takich bylo co gadalo madrzylo sie a zadnych rezultatów
mysle ze taki lekarz jak p. Zakrzewski ma taki staz pracy ze bardzo dobrze sie orientuje co kto ma i co mu przepisacc
ja naprawde jestem bardzo zadowolona
i polecam szczerze kazdemu
naprawde
naprawde
a w szcegolnosci jesli chodzi o trądzik

Pan doktor poświęcił mi całe półtora minuty, nie wyjaśnił wcale istoty mojej choroby ani nie zwracał uwagi na moje sugestie; bagatelizował moje problemy; mam wrażenie że robi wszystko byle jak byle by szybciej; nie wzbudził mojego zaufania; recepta wylądowała w koszu. Zdecydowanie odradzam