lekarz Sami Musaibili

Nie można go zrozumieć :( Sprawia wrażenie kompetentnego ale to niestety tylko wrażenie, gdyż jest jednym z najgorszych lekarzy w Szczytnie.

Polecam:-)Doktor uprzejmy i dla mamy i dla dziecka. Szczególnie cenię sobie możliwość skorzystania z wizyt domowych. Nie muszę czekać w kolejce w przychodni. Doktor przyjedzie do domu, zbada, wytłumaczy:-)

Jestem bardzo zadowolona z dr Samiego,moj synek tylko na Jego widok nie placze.Zawsze tlumaczy jak przebiega choroba,jak podawac leki,uspokaja mnie kiedy nie wiem co robic.Kiedy mam pytania zawsze wszytsko dobrze wytlumaczy!!!Jesli chodzi o pediatrow to polecam Go z reka na sercu!!!!

Bardzo dobry lekarz,moje dzieci,jeżeli już chorują chcą tylko do tego doktora.

Bardzo dobry lekarz,moje dzieci,jeżeli już chorują chcą tylko do tego doktora.

Mój synek go uwielbia. Po za tym oprócz wypisania recepty i do widzenia, tłumaczy jak przebiega choroba, na co zwracać uwagę. Mój synek dość często choruje i zdarzało się, że dr Sami nie przepisywał antybiotyku, tylko próbował innymi metodami leczyć dziecko. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe :( i jednak trzeba podać antybiotyk. Uważam, że jest bardzo dobrym pediatrą.

Mój synek go uwielbia.