lekarz Samuel Ojo

Chirurg ogólny

Odradzam kontakt z tym lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a tylko odwlekły w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego chirurga prawidłowo postawiono diagnozę. Lekarz bardzo nie miły, w wręcz opryskliwy i jak się okazuje z mizerna wiedzą. Innemu chirurgowi jak opowiedziałem co u mnie zdiagnozował lek. Ojo i jak to leczył to się chwycił za głowę. Inne osoby które miały z nim kontakt mają podobne doświadczenia.