lekarz Sara Czerska

Po konsultacji Pani doktor nie czułam się jak człowiek tylko jak przedmiot. Nie słucha pacjenta ,nawet nie próbuje Go zrozumieć. Brak empatii,zrozumienia itd. Z całego ❤️nie polecam Pani doktor.

Opinia: Pani Sara Czerska to profesjonalistka o bardzo wysokim poziomie kompetencji. Celująca postawiła diagnozę mojej sytuacji zdrowotnej, wykazując się zrozumieniem i wiedzą medyczną.

Opinia:

Bardzo polecam doktor Sarę Czerską bardzo szybko postawiona diagnoza doktor sama umówiła termin operacji neurochirurgicznej już jestem po mogę swobodnie się poruszać bardzo dziękuję pani doktor:)

Niestety nie polecam tej Pani Doktor Sara Czerska jest osobą opryskiwą bezczelną nie mająca czasu na rozmowę o pacjentach mówiąc że ona nic nie musi nawet w godzinach jej dyżuru chyba powinna zmuenic zawod szczeze nie polecam