lekarz Sebastian Gajda

Okulista

Dzięki umiejętnością Doktora Sebastiana od dwóch tygodni znów mogę się cieszyć widzeniem jak za dawnych lat. Zabieg sam w sobie bezbolesny trwał ok 20 minut. Atmosfera w szpitalu miła, personel sympatyczny. Całość oceniam bardzo pozytywnie:-)

Dr Gajda człowiek sumienny, miły, wyrozumiały i z sercem na dłoni. Wysłuchał mnie, doradził. Doktorze dziękuję. Uratował mi Dr wzrok oraz życie. Dzięki Doktorowi wiele zyskałam, mogę opiekować się wnukami w pełni sprawna, już nie martwię się o kolejny dzień. Będę się za Doktora modlić. Janina L.

Również podzielę się swoją opinią ponieważ zabieg przerósł totalnie moje oczekiwania. Mam 46 lat i zaćmę rozpoznaną od 2 lat. Zdecydowałem się na soczewki Premium ponieważ nie chciałem nosić okularów. Efekt extra! Widzenie lepsze niż 3 lata temu gdzie już wtedy czytanie z bliska sprawiało mi małe problemy. Teraz prowadzę auto, oglądam tv i obsługuje telefon bez okularów. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to nie ma czego się bać i warto inwestować w swoje zdrowie. Marek

Marek

Jestem bardzo zadowolony z widzenia po operacji. Nie ma czego się bać. Po zabiegu od razu lepiej widziałem. Pozdrawiam Doktora i będę polecać znajomym Jan

Pozdrawiam Doktora i będę polecać znajomym
Jan

Polecam wszystkim tego lekarza. Uprzejmy, cierpliwy i słuchający pacjenta. Zabieg zaćmy dzięki panu doktorowi był o wiele mniej stresujący. Niedługo żona także będzie operowana przez doktora. Wiem że też będzie zadowolona z efektu.

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na bliż i dal, dzięki której aktualnie nie muszę nosić okularów. Jestem wdzięczna, bo czuje że bardzo dużo zyskałam i to na długie lata :-)
Pozdrawiam Doktorze i życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Magda K

Leczę się u Dr kilka lat. Po operacji zaćmy jestem pod stałą kontrolą. Widzenie wróciło jak za dawnych lat. Nie ma co się bać operacji. Pozdrawiam Doktora.

Zaufałam Dr na podstawie opinii, które przeczytałam w Internecie. Wszystko się potwierdziło. Dziękuję Doktorze za operację zaćmy i opiekę.

Długo zastanawiałem się nad operacją zaćmy. Z powodu strachu i przekonania, że zaćma musi dojrzeć, żeby ją operować. Do gabinetu Dr Gajdy w Lesznie trafiłem z polecenia znajomej i nie żałuję. Jestem już po operacji zaćmy jednego oka soczewkami wieloogniskowymi. Operacja zorganizowana w przeciągu 3 tygodni, widzenie polepszyło się już kilka godzin po zabiegu. Czekam na zabieg drugiego oka. Zangażowanie, profesjonalizm i sumienność Doktora Gajdy oceniam na 5 z +. Marek J.

U Doktora Gajdy leczę się od kliku lat. W ostatnim roku zostały przeprowadzone u mnie dwie operację zaćmy soczewkami premium. Obsługa oddziału okulistycznego na najwyższym poziomie. Efekt po zabiegu przerósł moje oczekiwania. Polecam wszystkim znajomym tego lekarza! Fachowiec, który wie co robi.