lekarz Sebastian Gajda

Okulista

Jestem pacjentką Pana dr Gajdy, bardzo kompetentnego okulisty, który przeprowadził operację usunięcia zaćmy w moich oczach, najpierw w miesiącu czerwcu w prawym, a po dwóch miesiącach w lewym oku zdecydowanie poprawiając - zmieniając jakość mojego życia. Bardzo dobrze przygotował mnie do zabiegów, szczegółowo wyjaśniając najpierw przyczynę mojego schorzenia, a następnie operacyjny sposób usunięcia wady. Podczas wizyt poświęcał niezbędną ilość czasu i w sposób bardzo wyczerpujący, cierpliwie tłumaczył przebieg leczenia. Wyjaśnił szczegółowo, jak zadbać o prawidłowy przebieg rekonwalescencji, ponadto otrzymałam szczegółowe zalecenia w tym zakresie. Zdecydowanie twierdzę, że jest lekarzem godnym ...

Zdecydowanie twierdzę, że jest lekarzem godnym polecenia, zaangażowanym i oddanym pacjentom.
Wdzięczna pacjentka z Poznania.

Super świetny lekarz bardzo uprzejmy i doskonały specjalista godny polecenia innym wszystkie punkty na 5 gwiazdek z plusem