lekarz Sebastian Janowiec

3,5
3,2
3,3
3,4

Cała służba zdrowia powinna choć w połowie być taka jak dr Sebastian Janowiec. Wtedy pacjentom byłoby lżej i łatwiej znosili by swoje cierpienie. W swoim ok. 60 letnim życiu nie spotkałam jeszcze TAKIEGO DOBREGO lekarza, a leczę się od 16-go roku życia, więc w swoim życiu spotkałam bardzo wielu lekarzy z prawie każdej dziedziny medycyny. To dla mnie lekarz z prawdziwego powołania, o wielkim SERCU, przykład profesjonalisty w swojej dziedzinie, bezinteresowny, czuły, ciepły, troskliwy bardzo indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Po operacji -wszczepeiniu protezy do stawu biodrowego-był kilka razy przy moim łóżku (a operowal juz po godzinach swojej pracy,-bo wczesniej operował innego chorego z wypadku i moj zabieg miał byc przełożony) nie wiem jak mam mu podziękować. Brakuje mi słów aby wyrazić moją wdzięczność. Teraz jestem szczęśliwa, ulżył mi w długim cierpieniu, moge cieszyć sie życiem-moge w końcu normalnie chodzić,nigdy o nim nie zapomnę, Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze. Będę się modlić o Pana długie i dobre zdrowie, aby mógł Pan jak najdłużej pomagać swoim pacjentom.Niech Bóg Pana obdarzy wiecznym szczesciem,skoro sam Pan daje tyle szczescia .Pozdrawiam również cały zespół oraz personel Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala w Brzesku -profesjonaliści w swoim fachu a przy tym dobrzy , szlachetni i pracowici ludzie. .Niezmiernie wdzięczna pacjentka Maria z Zawady k Tarnowa .

Serdeczne podziekowania dla Pana Doktora za jego indywidualne podejscie do pacjenta, fachowosc i profesjonalizm a jednoczesnie przyjazne podejscie do ludzi. Wyrazy uznania naleza sie rowniez calemu Oddzialowi Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Brzesku za wspaniala Opieke Medyczna. Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarza, minelo zaledwie kilka tygodni po operacji kolana , a juz moge stwierdzic ze mnie nie boli i jestem w pełni sprawny . Bardzo Panu dziekuje Doktorze ! Tomek

Dziękuję Panie doktorze za profesjonalny zabieg endoprotezy biodra. Wreszcie mogę bez bólu chodzić nawet po górach. Dziękuję również całemu personelowi na oddziale opieki ortopedycznej w Brzesku za super opiekę medyczną, za uśmiech i zrozumienie po zabiegu.

Zostałem przyjęty przez tego "lekarza" na SORze po odniesionej kontuzji kolana. Pomimo podejrzenia uszkodzenia więzadeł (o czym dowiedziałem się z karty i opisu RTG, nie od lekarza) i braku jakiejkolwiek ruchomości kolana lekarz stwierdził że nic mi nie jest i nawet nie wypisał zwolnienia lekarskiego, o zastrzykach przeciwzakrzepowych nie wspominając. Nie udzielił żadnej informacji jak należy postępować, jakie badania wykonać, ani co robić w przypadku pojawienia się obrzęku. Jak się okazało więzadło zostało całkowicie zerwane i całe szczęście że skonsultowałem się z innym ortopedą bo skutki byłyby fatalne. Zdecydowanie NIE ...

Zdecydowanie NIE polecam.

Świetny specjalista! Lepszego ortopedy w okolicy nie znam. Byłem u niego z przewlekłym problem, szybka diagnoza i odpowiednie leczenie zadziałały cuda.

Polecam Pana doktora, operował mojego męża, świetny specjalista,bardzo troskliwy, zabiegany w swojej pracy jednak mimo wszystko znalazł trochę czasu na rozmowę z rodziną

Wielkie podziękowania dla Pana Doktora za pomoc i leczenie w Oddziale Urazowym w Brzesku!! Takich lekarzy potrzeba!

Pan nazywajacy się lekarzem powonien jak najszybciej zmienic zawod!! Bardzo nie uprzejmy wulgarny z zerowym podejsciem do dziecka... Jedyne czynnosci jakie wykonał podczas wizyty to pomiar goraczki I "obejzenie" gardla (na prozbe matki) a szykujac sie do badania wzial lezacy na stole brudny widelec z nedojedzonego jedzenia I tego oto widelca mial zamiar uzyc jako patyczka zagladajac do ust dwulatka!!!!!! Skandal! Diagnoza po wizycie :goraczka nieokreslona. Zalecenie wizyta u innego lekarza w ramach opieki calodobowej.. Nie rozpoznal zagrazajacej zyciu powaznej choroby z ktora dziecko nalezalo jak najszybciej przewiezc do szpitala. Dzieki Bogu i innym prawdziwym lekarzom dziecko zostalo bardzo szybko skierowane do kliniki w Krakowie gdzie wlaczono prawidlowe leczenie... Wszystkim radze omijac tego Pana szerokim łukiem i nie powierzac mu swojego zdrowia I zycia.

Bardzo słaby lekarz, przepisał antybiotyk, nawet nie mówiąc co mi jest, ledwo osłuchal, nic nie odpowiedział jak zapytałem co mi jest, zasłużone 1!

Chyba najgorszy lekarz u którego byłem.Do pracy przychodzi chyba z przymusu.Nic dziwnego że w Tarnowie kariery nie zrobil