lekarz Sebastian Janowiec

2,6
2,6
2,7

Serdecznie Dziękuję Panu Doktorowi Sebastianowi Janowcowi za udaną i profesjonalną operacje kolana. Do czasu wizyty u Pana Doktora Janowca nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc. Doświadczenie, profesjonalizm oraz ogromna wiedza stawia Pana na piedestale wśród samych wybitnych lekarzy. Posiada Pan konkretne a zarazem sympatyczne podejście do pacjenta. Jestem niezmiernie wdzięczny że znów mogę dzięki Panu chodzić.

Jestem niezmiernie wdzięczny że znów mogę dzięki Panu chodzić.

Czytam opinie i jestem zdumiona ..zastanawiam się czy aby na pewno dotyczą dr Janowca..?Rok temu byliśmy na konsultacji z 4 letnim synkiem ( złamany obojczyk) Doktor wykazał się mega delikatnością i świetnym podejściem do tak małego pacjenta. Teraz ja jestem po konsultacji ortopedycznej u dr,oczywiscie i tym razem jestem bardzo zadowolona.Doktor jest konkretnym fachowcem,mega ciepłym i milym człowiekiem. Zdecydowanie Polecam .

"Doktor".... przymujacy na Sor-ze wyprasza z gabinetu 63 letnia kobietę błagającą o pomoc ze względu na niezdefiniowany bol reki ze skierowaniem do szpitala PILNE- nie powinien mieć tytułu doktora... kompletna znieczulica! Swoja pomoc 63 letniej kobiecie, bez badania, bez wywiadu skwitował stwierdzeniem :"Ja juz skończyłem, dowidzenia." WSTYD i HAŃBA !!!

dniu wczorajszym , trafiłam na SOR do szpitala Św . Łukasza gdzie maila dyżur lekarz, który karygodnie potraktował syna . Syn miał nadcięty palec ostrym narzędziem .Pan doktor zdenerwowany ,wulgarnym słownictwem stwierdził ,ze syn jeszcze nie widział prawdziwych ran do szycia, nie chcąc udzielić pomocy . Po interwencji pielęgniarki , kazał dać „rapę” i w powietrzu założył jeden szew , odrzucając rękę synowi . Potym jak syn opowiedział , jak przebiegła wizyta na SORZE ( syn ledwo skończył 18 lat )zadzwoniłam do lekarza , który powiedział ze syn jest bezczelny po czym rozłączył się .
Po dzisiejszej konsultacji z innym lekarzem ortopedą , stwierdził ze rana powinna być zszyta czterema szwami , a nie jednym na środku rany .
Doktorze , przypominam ze jest doktor na dyżurze podejrzewam ze nie charytatywnie , natomiast my płacimy składki zdrowotne , które wcale nie są małymi kosztami .

Dziękuję Panie doktorze za profesjonalny zabieg endoprotezy biodra. Wreszcie mogę bez bólu chodzić nawet po górach. Dziękuję również całemu personelowi na oddziale opieki ortopedycznej w Brzesku za super opiekę medyczną, za uśmiech i zrozumienie po zabiegu.

Serdeczne podziekowania dla Pana Doktora za jego indywidualne podejscie do pacjenta, fachowosc i profesjonalizm a jednoczesnie przyjazne podejscie do ludzi. Wyrazy uznania naleza sie rowniez calemu Oddzialowi Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Brzesku za wspaniala Opieke Medyczna. Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarza, minelo zaledwie kilka tygodni po operacji kolana , a juz moge stwierdzic ze mnie nie boli i jestem w pełni sprawny . Bardzo Panu dziekuje Doktorze ! Tomek

Zostałem przyjęty przez tego "lekarza" na SORze po odniesionej kontuzji kolana. Pomimo podejrzenia uszkodzenia więzadeł (o czym dowiedziałem się z karty i opisu RTG, nie od lekarza) i braku jakiejkolwiek ruchomości kolana lekarz stwierdził że nic mi nie jest i nawet nie wypisał zwolnienia lekarskiego, o zastrzykach przeciwzakrzepowych nie wspominając. Nie udzielił żadnej informacji jak należy postępować, jakie badania wykonać, ani co robić w przypadku pojawienia się obrzęku. Jak się okazało więzadło zostało całkowicie zerwane i całe szczęście że skonsultowałem się z innym ortopedą bo skutki byłyby fatalne. Zdecydowanie NIE ...

Zdecydowanie NIE polecam.

Bardzo słaby lekarz, przepisał antybiotyk, nawet nie mówiąc co mi jest, ledwo osłuchal, nic nie odpowiedział jak zapytałem co mi jest, zasłużone 1!

Cała służba zdrowia powinna choć w połowie być taka jak dr Sebastian Janowiec. Wtedy pacjentom byłoby lżej i łatwiej znosili by swoje cierpienie. W swoim ok. 60 letnim życiu nie spotkałam jeszcze TAKIEGO DOBREGO lekarza, a leczę się od 16-go roku życia, więc w swoim życiu spotkałam bardzo wielu lekarzy z prawie każdej dziedziny medycyny. To dla mnie lekarz z prawdziwego powołania, o wielkim SERCU, przykład profesjonalisty w swojej dziedzinie, bezinteresowny, czuły, ciepły, troskliwy bardzo indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Po operacji -wszczepeiniu protezy do stawu biodrowego-był kilka razy przy moim łóżku (a operowal juz po godzinach swojej pracy,-bo wczesniej operował innego chorego z wypadku i moj zabieg miał byc przełożony) nie wiem jak mam mu podziękować. Brakuje mi słów aby wyrazić moją wdzięczność. Teraz jestem szczęśliwa, ulżył mi w długim cierpieniu, moge cieszyć sie życiem-moge w końcu normalnie chodzić,nigdy o nim nie zapomnę, Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze. Będę się modlić o Pana długie i dobre zdrowie, aby mógł Pan jak najdłużej pomagać swoim pacjentom.Niech Bóg Pana obdarzy wiecznym szczesciem,skoro sam Pan daje tyle szczescia .Pozdrawiam również cały zespół oraz personel Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala w Brzesku -profesjonaliści w swoim fachu a przy tym dobrzy , szlachetni i pracowici ludzie. .Niezmiernie wdzięczna pacjentka Maria z Zawady k Tarnowa .

Wielkie podziękowania dla Pana Doktora za pomoc i leczenie w Oddziale Urazowym w Brzesku!! Takich lekarzy potrzeba!