lekarz Sebastian Kwiatek

Nie polecam tego lekarza. Wkładał mi balonik gastryczny , włożył za duży, nie poczuł się do żadnej odpowiedzialności. Wyladaowalam przez niego w szpitalu w ciężkim stanie przez odwodnienie(oddawałam wszytsko co zjadłam lub wypiłam) bo za duży balon blokował mój żołądek. Na szczęście wszytsko skończyło się dobrze, ale 7 najgorszych tygodni mojego życia i strata pieniędzy zostaną ze mną do końca. Nie polecam. Moim zdaniem niekompetentny lekarz !

Pan dr Sebastian Kwiatek jest bardzo dobrym lekarzem , mimo młodego wieku wie co robi .Córka przywiozła mnie do szpitala w stanie ciężkim mimo protestów innych lekarzy postawił mnie na nogi . Teraz czuję się dużo lepiej mimo mojego stanu zdrowia a mam skończone 88 lat i jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Rodzina także serdecznie dziękuje.E-mail jest córki Grażyny

Super lekarz! Pomimo młodego wieku to zna się na rzeczy. Bardzo uprzejmy,a do tego rzetelny. POLECAM!