dr n. med. Sebastian Kwiatkowski

Wspaniały specjalista, zawsze wita nas szczerym uśmiechem. Nie tworzy uczucia dystansu, dzięki temu czułam, że mogę zapytać o wszystko. A na każde pytanie dostałam zrozumiałą dla mnie odpowiedź. Pełen profesjonalizm i ogromna empatia. Ciąża prowadzona przez Pana Doktora to wspaniały czas. Wizyty zawsze dawały poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jesteśmy pod doskonałą opieką. Dziś mam w ramionach moją zdrową córeczkę. Dziękuję!

Najlepszy ginekolog jakiego znam, a znam wielu, po latach poszukiwań w końcu bez wahania wybrałam jego i na pewno nigdy nie zmienię. Profesjonalista, specjalista od zadań specjalnych i trudnych przypadków. Dba o pacjenta na prawdę. To świetny, bardzo mądry lekarz, któremu można w pełni zaufać. Nie poleciłabym jedynie aby uniknąć większych kolejek ;)

Nie poleciłabym jedynie aby uniknąć większych kolejek ;)

Zdecydowanie na NIE. Pierwsze wrażenie nawet pozytywne, lecz badanie 3d/4d, które przeprowadzał nie trwało nawet 5 min w których pojawiły się dwa 3 sekundowe ujęcia 3d. Na moją uwagę, że nie do końca jesteśmy usatysfakcjonowani czasem wizyty, zareagował nerwowo wypraszając nas z gabinetu. Nie wymagaliśmy jakichś półgodzinnych sesji, wystarczyło 10 min pełnego 3d/4. Człowiek zapisując się na taką właśnie wizytę na to liczy. Prywatny gabinet traktuje jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, gdzie jakoś nie liczy się człowiek lecz niestety pieniądze. Drugi raz z pewnością się do niego nie wybiorę.

Do Dr Sebastiana Kwiatkowskiego trafiłam z polecenia i nie żałuję, prowadził całą moją ciążę - od 6 tygodnia aż do rozwiązania, zlecał różnego rodzaju badania i wyniki, tłumaczył i wyjaśniał wszelkie moje pytania i wątpliwości, był do dyspozycji pod telefonem komórkowym. Jest miły, uprzejmy, fachowy. Z pełną świadomością polecam go i będę polecała i nie zamierzam zmienić na innego lekarza.

myslelismy, że nasz dzidzius może byc chory więc wybralismy się na konsultację do dr. Kwiatkowskiego. Choć nie było to łatwe (nasze maleństwo jest straszną wiercipiętą) zrobił dokładne USG, cierpliwie czekał az będzie pewien, że wszystko jest w porządu. W imieniu swoim i męża bardzo dziękuję za przywrócenie spokoju ducha i optymizmu :)

byłam u niego prywatnie na usg 4d i szczerze powiedziawszy powaznie zaczelam sie zastanawiac czy nie powierzyc mu prowadzenia koncówki mojej ciąży. Miły, uprzejmy, kompetentny, odpowiadał na wszystkie pytania, interesował się wszystkim. Lekarz-anioł. Poświęca pacjentce mnóstwo czasu. Polecam polecam polecam !!!

Ma fachowe i uprzejme podejście do pacjęta

Ma fachowe i uprzejme podejście do pacjęta

Jeśli ktoś nie boi się naszej publicznej służby zdrowia to gratuluję. Ja z doświadczenia nie powierzę już nigdy swojego zdrowia w ręce przypadkowego lekarza w przychodni czy szpitalu. W przypadku dr Kwiatkowskiego można liczyć na profesjonalizm a gabinet w którym przyjmuje posiada lepszy sprzęt niż nasze polskie szpitale. Jeszcze raz gratuluję odwagi pacjentom decydującym się na NFZ i zyczę szczęścia

Lekarz ogolnie ok, ale naprawde drogi. znalazlam innego lekarza,( z ocena 5.0) ktory spelnil moje oczekiwania i oczywiscie przyjmuje na kase chorych:)

ze względu na to jakim jest lekarzem, jakie ma podejście do pacjenta opuściłam swoją dotychczasową panią doktor do której chodziłam naprawdę długo. Dla mnie to lekarz nie do zastąpienia.