lekarz Sebastian Loba

Po prostu najlepszy. Kompetentny, zaangażowany w leczenie pacjenta i zbieg, uprzejmy, godny polecenia, uczciwy, profesjonalny. Zawsze stara się zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie, które może pomóc pacjentowi.

Do wielu stomatologów chodziłem, ale Ten Doktor to jakaś kpina. Zastanawiam się kto dał mu dyplom. Szóstka, która robił bo stwierdził, że jest dziura tak rozwiercił, że popękał a po tygodniu był już połamany. Było robione to na NFZ. Dodam, że nigdy więcej takich stomatologów. Teraz jeżdżę prywatnie do stomatologa z Uniwersytetu Medycznego z Poznania.

Z całą pewnością mogę polecić Dr Sebastiana. Jest jedynym stomatologiem do którego chodziłam ze spokojem i bez obaw o dolegliwości związane z bólem. Bardzo miły, uprzejmy, ma znakomite podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo kompetentny. Chodzę do tego stomatologa ok. cztery lata i nigdy nie wyszłam z gabinetu zawiedziona, lub niezadowolona. Wizyta prywatna nie należy do najdroższych. Lekarz godny polecenia!

witam ten lekarz mimo wcześniejszego dobrego wrażenia, leczac zabka u 5 latka plombując i niby się starając zgotował mu piekło.Moje dziecko po mimo leczenia i zapewniania że jest dobrze narzekało że go boli Pan dokt... stwierdził że jest okey i zlecił płukanie dziurki wodą utleniona po wizycie u Pana dokt...po mimo bólu nadal twierdził że nic sie nie dzieje.Wizyta była12.09 2011 a 13 09.2011 0 godz. 16 ..po dużej dawce przeciw bólowycz wyladowałam z synem prywatnie z...opuchnietą bużką silnym bólem[syn walił pięściami po policzku i strasznie krzyczał] nastapił stan zapalny ropny z wysoka temperaturą i zgrożeniem zakażenia nie życze nikomu tego co musiało przejść moje dziecko i ja razem z nim......kupa krwi płaczu bólu i łez nigdy więcej tego lekarza................niech zajmuje sie dorosłymi im przynajmniej można wytłuaczyc mojemu dziecku nie dałam rady wytłumaczyć czemu tak cierpi przez 1111111111 dur...... stomatologa hania