lekarz Sebastian Wiśniewski

2,5

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za bardzo profesjonalną opiekę nad moim mężem na oddziale udarowym. Mąż znalazł się tam z powodu zawału mózgu. Rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnił cały przebieg leczenia. W sposób jasny i zrozumiały dla pacjenta dał wskazówki do postępowania po pobycie w szpitalu. To co cechuje dr. Sebastiana Wiśniewskiego to wiedza, doświadczenie i umiejętności. Nawet gdy już chory był wypisany z oddziału, otrzymywałam od Pana doktora wyczerpującą odpowiedz na każde zadane pytanie. Raz jeszcze dziękuję.

Ciężko mi się odnieść do wizyt prywatnych, zapewne są na innym poziomie niż te w szpitalu. To jak lekarz zbagatelizował stan pacjenta jest karygodne. Młody chłopak 18l po napadzie ostrej padaczki trafia karetką do szpitala, lekarz nie podjął większych działań, aby mu pomóc przez co dostał 2 kolejne napady będąc pod opieką lekarza i mimo to odesłał go do domu.Tam po 30 min. dostał 4 napad padaczki ,ponownie wrócił karetką do szpitala. Lekarz podszedł do tego lekceważąco, mało emoatycznie i miło. 😤😡Gdyby nie reakcja innego lekarza mogło się to źle ...

To jak lekarz zbagatelizował stan pacjenta jest karygodne.
Lekarz podszedł do tego lekceważąco, mało emoatycznie i miło. 😤😡Gdyby nie reakcja innego lekarza mogło się to źle skończyć. Wiadomo, że 5 napadów padaczki jeden po drugim nie będzie obojętne neurologicznie dla tego chłopaka. 😭😭Poważne potraktowanie sytuacji zaoszczędziło by męczarni chłopakowi i ogromnego stresu dla rodziców, którzy jechali z Wrocławia, aby ratować syna. Strach pomyśleć, jakby się to zakończyło gdyby mieli jeszcze dłuższą drogę do pokonania 😱😱
Okropne,że lekarzy którym zależy na życiu innych możemy oglądać tylko w filmach ,a na codzień spotykamy się z obojętnością,znieczulicą i to za nasze pieniądze😭