lekarz Sędzisław Matusewicz

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz! Po kilku tygodniowym leczeniu zatok, w końcu udałam się na wizytę. Zbadał , wypisał leki, i zaproponował Punkcję po której ból przestał na długo. Lekarz miły i uprzejmy chodziłam do kilku laryngologów ale juz od teraz będę tylko do Niego zaglądać o ile będzie taka potrzeba.! Polecam gorąco.!

Niestety nie napiszę jaki jest podczas badania, ale mogę napisać ze byłam u niego ze skierowaniem i zdjęciem zatok i pan doktor z gburowatą miną ale za to z super pielęgniareczką przy boku mnie nie przyjął bo nie miałam na skierowaniu napisane pilne, pomimo iż tłumaczyłam ze nie mogę oddychać i bardzo boli mnie głowa. Więc jeszcze tego samego dnia wyprosiłam innego laryngologa o przyjęcie i okazało się, że trzeba zrobić jak najszybciej punkcję zatok bo mam ostre zapalenie i płyn w zatokach i jeszcze tego samego dnia dostałam skierowanie do szpitala i tam już było napisane PILNE! Panie doktorze trochę więcej empatii a mniej szpanu przed pielęgniarkami, tak więc nie polecam i żałuje ze nie zażądałam oświadczenia ze mnie nie przyjmie bo miałabym podstawe do napisania skargi.

U pana doktora byłam z moim niespełna 2 letnim dzieckiem. Doktor jest bardzo uprzemy i wzbudza zaufanie, synkowi przypadł do gustu. Mieliśmy wykonywany drobny zabieg, poszło szybko i sprawnie. Dziecko zadowolone, obeszło się bez płaczu i krzyku ;) A więc mama również zadowolona ;) Polecam Pana doktora.

jest spoko lekarz leczyłam sie u niego w zielonej gorze znam go od dziecka

jest spoko lekarz leczyłam sie u niego w zielonej gorze znam go od dziecka

To mój najlepszy lekarz. Bardzo dziękuję za każdy poświęcony czas oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Marzenie - aby każdy lekarz był ta dobry i przyjazny wobec człowieka chorego.

Byłam dziś u pana doktora z córką. Moja pierwsza wizyta i jestem solidnie zaskoczona, pozytywnie oczywiscie. Polecammmmmmm!!!

świetny fachowiec,budzący zaufanie,przyjazny człowiek z świetnym podejściem do dzieci.

Zmagałem się długo z zatokami, dopiero dzięki Panu Doktorowi udało się je wyleczyć.

nie bierze pod uwage ,ze pacjent przyjmuje juz leki i te przez niego przepisane moga wchodzic w interakcje i zaburzac proces leczenia innej choroby