Seksuolog Opole

Seksuolog, Psychoterapeuta

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro
Opole

Dzięki pomocy Pani Koniecznej udało mi się przezwyciężyć swoje problemy seksualne. Gorąco polecam dla osób, par, które ze względu na problemy seksualne i osobiste nie mogą współżyć. Poznanie przyczyny problemu oraz własna ciężka praca przy wsparciu i zaangażowaniu Pani Koniecznej spowodowała, że dzisiaj ciesze się razem z mężem swoim życiem seksualnym no i planujemy dziecko. Gorąco polecam!!!!

Opinia dodana przez: kat_por kat_por

Batalionu Zośka 6 lok. 204
45-283 Chwałkowice, Opole

Od 32 lat jestem jego pacjentką i nigdy sie nie zawiodłam. Gdyby wszyscy lekarze poświęcali pacjentowi tyle czasu świat byłby piękny.

lekarz Piotr Pośpiech

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Sosnkowskiego 16/7
45-273 Opole

Witam

Witam
Miałam okazję spotkać pana doktora podczas badania USG jestem w 13 tygodniu ciąży i mam nadzieje że spotkałam go po raz ostatni pan doktor podczas badania bez żadnych zachamowań powiedział cytuję: NIe mam dla pani dobrych wieści tu już jest po wszystkim zresztą i tak by nic z tego nie było po czym dał wynik z Usg na którym widniał opis Resztki po poronieniu zaznaczam że nie miałam żadnych niepokojących objawów wreczył mi przez położną skierowanie do szpitala w celu łyżeczkowania chyba nie muszę opisywać co przeżyłam ile stresu ile łez po czym w szpitalu po 24 godzinach dowiedziałam sie że z dzidziusiem wszystko ok OSTRZEGAM PRZED NIEKOMPETENTNYM LEKARZEM!!!

Opinia dodana przez: ida

dr Marek Blajer