lekarz Piotr Pośpiech

2,5
2,4
3,3
2,5

Witam Miałam okazję spotkać pana doktora podczas badania USG jestem w 13 tygodniu ciąży i mam nadzieje że spotkałam go po raz ostatni pan doktor podczas badania bez żadnych zachamowań powiedział cytuję: NIe mam dla pani dobrych wieści tu już jest po wszystkim zresztą i tak by nic z tego nie było po czym dał wynik z Usg na którym widniał opis Resztki po poronieniu zaznaczam że nie miałam żadnych niepokojących objawów wreczył mi przez położną skierowanie do szpitala w celu łyżeczkowania chyba nie muszę opisywać co przeżyłam ile stresu ...

Witam
Miałam okazję spotkać pana doktora podczas badania USG jestem w 13 tygodniu ciąży i mam nadzieje że spotkałam go po raz ostatni pan doktor podczas badania bez żadnych zachamowań powiedział cytuję: NIe mam dla pani dobrych wieści tu już jest po wszystkim zresztą i tak by nic z tego nie było po czym dał wynik z Usg na którym widniał opis Resztki po poronieniu zaznaczam że nie miałam żadnych niepokojących objawów wreczył mi przez położną skierowanie do szpitala w celu łyżeczkowania chyba nie muszę opisywać co przeżyłam ile stresu ile łez po czym w szpitalu po 24 godzinach dowiedziałam sie że z dzidziusiem wszystko ok OSTRZEGAM PRZED NIEKOMPETENTNYM LEKARZEM!!!

Kompetentny, ale wydaje się średnio zainteresowany tym, co mówi pacjent. Jeśli już przyzwyczaisz się, że zawsze "wie wszystko najlepiej", będzie ok. Mogę polecić.

Chodzę do niego państwowo, pierwszy lekarz z którego usług korzystam w ramach NFZ, wcześniej chodziłam tylko prywatnie do innych lekarzy i dwukrotnie poroniłam. Teraz jestem szczęśliwą mamą dwu i półmiesięcznego synka. Wedłóg mnie nie jest problemem być lekarzem prowadzącym ciąży bez komplikacji tak na prawdę ginekolog może wykazać się dopiero kiedy są problemy

Jestem bardzo mile zaskoczona zarówno podejściem do pacjentki jak i wiedzą i kompetencjami. Facet jest bardzo konkretny, wyluzowany a z doświadczenia wiem, że nie każdej pacjentce taki typ może pasować. Mi pasuje i jest to pierwszy lekarz, który rzeczowo i profesjonalnie podszedł do tematu.

Polecam wszystkim mężczyznom którzy mają problemy z erekcją. Naprawdę mi pomógł

Polecam wszystkim mężczyznom którzy mają problemy z erekcją. Naprawdę mi pomógł

A ja polecam, byłam bardzo zadowolona i nieskrępowana, nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło, żeby lekarz tak szczegóło wyjaśnił mi co jest ze mną, jak się to leczy, jaka skuteczność itd.

Polecam tego lekarza, jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły i wyluzowany, a jednocześnie profesjonalny. Zadnego mojego pytania nie pozostawił bez wyczerpującej odpowiedzi.

Beznadziejny lekarz! Na prośbę o badanie kontrolne przewrócił oczami jakby mi łaskę robił. Nie interesuje się pacjentką i jej stanem zdrowia, jedynie jak najszybciej chce wypisać receptę. Poza tym wpisuje w kartę badania, których naprawdę nie robił... Nie polecam!

bylam mile zaskoczona cierpliwością i kompetencją pana doktora violetta k.

bylam mile zaskoczona cierpliwością i kompetencją pana doktora violetta k.

Byłem u niego w związku z zaburzeniami hormonalnymi. Założył kartotekę i przepisał lek. Aby być miłym rzucił w moją stronę parę komplementów (pewnie po to abym znowu przyszedł). Po czym wystawił rękę aby zapłacić mu 100 złotych za wizytę i umówił się na następną. Wydaje mi się, że celowo zapisał mi na początku za słabę leki, abym przyszedł po silniejsze, a on mnie policzy. Ogólnie gościu jest szemrany i więcej u niego już nie byłem.

Ogólnie gościu jest szemrany i więcej u niego już nie byłem.