lekarz Skrzat Skrzat

3,1
3,3
3,4
3,3

Też się zastanawiam skąd te negatywne opinie... Chyba przewrażliwienie na swoim punkcie... Mój syn po wielu poszukiwaniach dentysty trafił jako trzylatek do Pani doktor... W tym roku kończy 9 lat i cały czas jest jej pacjentem. Nie musimy często przychodzić, ponieważ w miarę szybko zaczęliśmy leczenie, ale na każdą wizytę syn idzie z chęcią. Wszystko mu zawsze Pani doktor wytłumaczy, pokaże. Polecam.

Leczymy zęby naszej córce od dłuższego czasu (córka ma 5 lat). Jesteśmy w 100% zadowoleni. Nie wiem skąd te niskie opinie na temat pracy Pani doktor. Byliśmy na samym początku u innych dobrych stomatologów ale spełnili nawet w połowie oczekiwań. Rozumiem, że osoby dające niskie oceny to wielce urażeni w dumę rodzice, którym zwrócono uwagę, ze względu na dobro ich dziecka. Mamy pełne zaufanie do Pani doktor i w 100% polecamy innym.

Mamy pełne zaufanie do Pani doktor i w 100% polecamy innym.

Mamy 2,5 letnie dziecko i nawet nie podejrzewaliśmy, że można zaplombować ząbka takiemu maluszkowi !!! na dodatek wszystko odbyło się bez płaczu i jakiegokolwiek wyrywania z rąk !!! nie mogłam poznać własnego dziecka... trzy miesiące temu, na wizycie u innego stomatologa, nawet nie otworzyła ust... inny lekarz ponad pół roku temu nie zauważył żadnych zmian, choć one na pewno już były... Obdzwoniliśmy już naszych znajomych, którzy maja maluchy i zachwalaliśmy Panią Doktor jak umieliśmy !!! Naprawdę wieeekie uznanie !!! Maluszek dostał od Pani Doktor pięknego konika, którego z rąk nie wypuszcza :) Wizyta nie droga 70zł ale warta każdych pieniędzy :) Polecamy, polecamy, polecamy !!!!!!
Na stronie poniżej więcej tak świetnych opinii

moj syn mial tylko lekko poodpekiwane szkliwo wiec pani doktor posmarowala mu takim sreberkiem zeby "rzekoma"pruchnica sie nie rozwijala i takie byly 3 wizyty no i zalozyla mu dwie plomby ahhh minelo raptem 6 mies dziecko ma jedna jedynke krotsza druga dluzsza dwujki i trojki mu pekly no a z 4ki wyleciala cala plomba porazka malo tego pani doktor wiedzac co sie dalej stanie zrezygnowala z leczenia malego i odeslala nas do centrum stomatologii a tam nas niechca zarejstrowac bo dopiero w polowie wrzesnia mozna prubowac

Ząb zrobiony w ciągu 40 minut ze znieczuleniem, plus omówienie planu leczenia dalszego, podejście do mojego problemu poważnie i proponowanie rozwiązania na moją kieszeń. Bardzo polecam Pana Dentystę.

Odradzam wizytę u tej Pani. Obsługa i podejście do dzieci tragedia. Pani wzięła pieniądze na pierwszej wizycie (miały być trzy) i na ostatniej gdy moje dziecko nie chciało otworzyć buźki, nawet nie próbowała namówić (przekonać) 3-latka tylko powiedziała "ja się z tobą nie będę szarpać" Po zapytaniu się kiedy w takim razie można przyjść dokończyć leczenie odpowiedziała, że ona ma teraz urlop. Ponadto czas oczekiwania na tę prywatną wizytę był bardzo długi i z całą pewnością nie wart czekania. Należy jeszcze dodać kilka słów o pomocy dentystycznej. Podejście tej pani ...

Odradzam wizytę u tej Pani.
Obsługa i podejście do dzieci tragedia.
Należy jeszcze dodać kilka słów o pomocy dentystycznej.
Podejście tej pani do pacjenta jak do petenta (czasy PRL).

Wspanialy dentysta!!! Mialam awersje co do dentystow i wkoncu znalazlam kogos kto ma odpowiednie podejscie do pacjenta. slyszlaam rozne opinie o leczeniu kanalowym ale to co spotkalo mnie w gabinecie dr skrzata zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie. polecam !!!!

Niestety zupełny brak podejścia do dzieci. Ponieważ za drzwiami czekał kolejny mały pacjent pani doktor nie miała czasu na zabawę z moim czterolatkiem i po prostu poleciła gabinet prywatny swojej koleżanki (HA!!!) gdzie leczenie jednego mlecznego ząbka to koszt 250 zł!, a podczas wizyty dziecko jest poddane działaniu gazu rozweselającego. Wspomnę, że syn ma już 5 wyleczonych ząbków, więc nie jest "trudnym pacjentem".

Nie polecam tej Pani żadnemu rodzicowi,moja 4 letnia córka weszła ,dała się zbadać i było ok ,ale gdy usłyszała o podcięciu języka zaczęła płakać i nie chciała dać nic zrobić,Pani Skrzat zatykała jej ręką buzię żeby nie płakała i tak wrzeszczała ze mąż siedzący w poczekalni słyszał jej krzyki.Wstałam i wyszłam.Pani się spieszyła bo miała na naszą wizytę 15 minut bo czekało już następne dziecko.Nie polecam,robią na ilość ,zero podejścia do dziecka byle szybko i następny.Okropne babsko!!!!!!!!!

Doktor Dorota z sercem podchodzi do pacjenta, niezależnie czy płacisz za wizytę czy na NFZ.Zawsze ma czas, no i daje te malutkie nagrody, które w przypadku młodszych dzieci są rewelacyjne(mój syn 3,5 roku).