lekarz Skrzat Skrzat

Stomatolog dziecięcy

Pani dr na początku rzeczywiście była i uprzejma i z radością wykonywała swoją pracę. Niestety sytuacja od dłuższego czasu diametralnie się odmieniła: jest bardzo niemiła, traktuje pacjentów "z góry". Początkowo myśleliśmy, że może miała zły dzień, potem, że to może jakieś problemy prywatne. Dziś stwierdzam, że to tylko rutyna, brak chęci do pracy którą wykonuje. Nie polecam!!!

Moja córeczka boi się ale pozwala na wszystko tej Pani.Jedyny gabinet gdzie płacz nie jest paniczny a jedynie ''rozżalony''

Odradzam wizytę u tej Pani. Obsługa i podejście do dzieci tragedia. Pani wzięła pieniądze na pierwszej wizycie (miały być trzy) i na ostatniej gdy moje dziecko nie chciało otworzyć buźki, nawet nie próbowała namówić (przekonać) 3-latka tylko powiedziała "ja się z tobą nie będę szarpać" Po zapytaniu się kiedy w takim razie można przyjść dokończyć leczenie odpowiedziała, że ona ma teraz urlop. Ponadto czas oczekiwania na tę prywatną wizytę był bardzo długi i z całą pewnością nie wart czekania. Należy jeszcze dodać kilka słów o pomocy dentystycznej. Podejście tej pani ...

Odradzam wizytę u tej Pani.
Obsługa i podejście do dzieci tragedia.
Należy jeszcze dodać kilka słów o pomocy dentystycznej.
Podejście tej pani do pacjenta jak do petenta (czasy PRL).

Świetny kontakt z dzieckiem. Wszystko dokładnie tłumaczy. Córka do tej pory bała się wizyty u stomatologa a Panią doktor uwielbia. Zdecydowanie polecam!

Pani doktor Skrzat jest wnikliwym, kompetentnym lekarzem.Polecam choć póki co byłam z córką na pierwszej wizycie kontrolnej (1,5l)

Doktor Dorota z sercem podchodzi do pacjenta, niezależnie czy płacisz za wizytę czy na NFZ.Zawsze ma czas, no i daje te malutkie nagrody, które w przypadku młodszych dzieci są rewelacyjne(mój syn 3,5 roku).

Mamy 2,5 letnie dziecko i nawet nie podejrzewaliśmy, że można zaplombować ząbka takiemu maluszkowi !!! na dodatek wszystko odbyło się bez płaczu i jakiegokolwiek wyrywania z rąk !!! nie mogłam poznać własnego dziecka... trzy miesiące temu, na wizycie u innego stomatologa, nawet nie otworzyła ust... inny lekarz ponad pół roku temu nie zauważył żadnych zmian, choć one na pewno już były... Obdzwoniliśmy już naszych znajomych, którzy maja maluchy i zachwalaliśmy Panią Doktor jak umieliśmy !!! Naprawdę wieeekie uznanie !!! Maluszek dostał od Pani Doktor pięknego konika, którego z rąk nie wypuszcza :) Wizyta nie droga 70zł ale warta każdych pieniędzy :) Polecamy, polecamy, polecamy !!!!!!
Na stronie poniżej więcej tak świetnych opinii