lekarz Sławomir Brzozowski

Neurolog

Od ponad 20 lat ordynator w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Gryficach . Kierownik specjalizacji 10 neurologów . Biegła umiejętność w badaniach USG tętnic szyjnych metodą Dopplera.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz, ludzkie podejście do pacjenta, gdyby nie on moja choroba nie zostałaby tak szybko zdiagnozowana. Dzięki niemu mogę teraz cieszyć się życiem będąc w pełni zdrowa i dbać o moją rodzinę w szczególności o moje kochane dwie córeczki. ;)

Ja polecam Pana Doktora wszystkim . Jest konkretny i nie naciąga na niepotrzebne badania czy konsultacje . Ludzie mówią że ma niezłego nosa . To nie sztuka wysłać na tomografię rezonansy i inne badania i postawić diagnozę .Jak siedziałam w kolejce do doktora to była ze mną taka maruda że obrabiała tyłek wszystkim lekarzom . Taka to zawsze będzie niezadowolona . Tacy jak ona piszą głupie opinie o Panu Doktorze .

Nie mam zastrzeżeń co do Pana Doktora . Jest rzeczowy , kompetentny i bardzo mi pomógł. Myślę że negatywne opinie piszą zazdrośni koledzy po fachu . Ja nie nie spotkałam nikogo kto by się negatywnie wyrażał o panu doktorze . Jak na ordynatora bierze bardzo mało bo 100 zł a od stałych klientów tylko 70.

Lekarz z powołania, bardzo dobry diagnosta. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wymaga wiele od siebie i innych. Profesjonalista pod każdym względem.

Pan Doktor jest w pełni profesjonalny . Nie wysyła jak inni lekarze na niepotrzebne badania i nie nabija kasy . Czasami ma się wrażenie że nie zależy mu na kasie i na większej liczbie pacjentów . Stawia diagnozy pewnie i na ogół się nie myli .Te negatywne opinie zamieszczone niżej to na pewno konkurencja .

Świetny lekarz . Kompetentny i treściwy czasami aż do bólu . Na pewno nie naciąga na niepotrzebne badania . Byłem kiedyś Jego pacjentem w szpitalu i muszę powiedzieć że oddział który prowadzi jest na najwyższym poziomie .

Ja tam często do lekarzy nie chodzę ale ten gościu jest konkretny a ja z wizyty byłem w pełni usatysfakcjonowany. No może mógłby trochę więcej czasu poświęcać i umawiać się na konkretną godzinę.

Pan doktor leczy mnie od wielu lat . Dzięki niemu nie mam od lat napadów padaczki .Wiem że od 20 lat jest ordynatorem oddziału neurologicznego i wykształcił wielu lekarzy . Można mieć do niego pełne zaufanie . Część negatywnych opinii na pewno pisali nieprzyjaźni Panu doktorowi lekarze .

Od dawna leczę moją mamę na Alzheimera . Pan doktor sprawia na mnie wrażenie osoby kompetentnej . Obecnie nowy jego gabinet na Klonowej jest bardzo przyjemny . Nigdy nie naciąga na niepotrzebne badania i wizyty .

W pełni polecam pana doktora. Profesjonalista . Konkretny , sympatyczny . Nie naciąga na niepotrzebne badania .Mi bardzo pomógł.