lekarz Sławomir Brzozowski

Neurolog

Od ponad 20 lat ordynator w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Gryficach . Kierownik specjalizacji 10 neurologów . Biegła umiejętność w badaniach USG tętnic szyjnych metodą Dopplera.

Ja polecam Pana Doktora wszystkim . Jest konkretny i nie naciąga na niepotrzebne badania czy konsultacje . Ludzie mówią że ma niezłego nosa . To nie sztuka wysłać na tomografię rezonansy i inne badania i postawić diagnozę .Jak siedziałam w kolejce do doktora to była ze mną taka maruda że obrabiała tyłek wszystkim lekarzom . Taka to zawsze będzie niezadowolona . Tacy jak ona piszą głupie opinie o Panu Doktorze .

Wspaniały lekarz , ordynator , ma niezłego nosa do rzadkich chorób . U mnie zdiagnozował boreliozę choć nikt tego u mnie nie podejrzewał .

Świetny lekarz , naprawdę polecam . Ma niezłe doświadczenie , nie naciąga na niepotrzebne badania . Jak na ordynatora jest nawet tani .

Lekarz z powołania, bardzo dobry diagnosta. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wymaga wiele od siebie i innych. Profesjonalista pod każdym względem.

Od dawna leczę moją mamę na Alzheimera . Pan doktor sprawia na mnie wrażenie osoby kompetentnej . Obecnie nowy jego gabinet na Klonowej jest bardzo przyjemny . Nigdy nie naciąga na niepotrzebne badania i wizyty .

Pan Doktor jest w pełni profesjonalny . Nie wysyła jak inni lekarze na niepotrzebne badania i nie nabija kasy . Czasami ma się wrażenie że nie zależy mu na kasie i na większej liczbie pacjentów . Stawia diagnozy pewnie i na ogół się nie myli .Te negatywne opinie zamieszczone niżej to na pewno konkurencja .

Pan doktor jest lekarzem bardzo doświadczonym . Mojego męża po ciężkim wylewie doprowadził do niemal pełnego stanu zdrowia . Od stałych klientów bierze tylko 70 zł pomimo że jest ordynatorem .

To naprawdę dobry lekarz . Polecam . W szpitalu wykonał u mnie bad Dopplera i dzięki zdiagnozowanemu zwężeniu i operacji uniknęłam udaru

Super doktorek . A i na Kościuszki już nie przyjmuje .

Super doktorek . A i na Kościuszki już nie przyjmuje .

Pan doktor leczy mnie od wielu lat . Dzięki niemu nie mam od lat napadów padaczki .Wiem że od 20 lat jest ordynatorem oddziału neurologicznego i wykształcił wielu lekarzy . Można mieć do niego pełne zaufanie . Część negatywnych opinii na pewno pisali nieprzyjaźni Panu doktorowi lekarze .