Sławomir Cichoń

Ortopeda

3,6
3,7

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny,skupiony,uprzejmy i dbający o pacjenta. Warto zdecydować się na leczenie u Niego.

to nie lekarz chyba ze mengele z oświęcimia traktuje ludzi z gory jak bog nie zrobi zabiegu tylko leki przeciw bulowe i do domu a złamanie w szyik biodrowej ma sie samo zrosnąc pacjet lerzy i cierpi rodzina prosi opomoc a on beznadziejnie nic nie moge zrobic bo co nie umie to niech odejdzie przyjdzie inny i zrobi albo niech sie douczy a nie opiera sie na wynikach z przed lat

Wiedza,podejście do pacjenta,doświadczenie i wyrozumiałość na najwyższym poziomie. Oby więcej było takich lekarzy w naszym kraju.

Dobry lekarz i dobry człowiek. Konkretny, rzeczowy, uprzejmy, ale bez zbędnej przesady. Co ważne skromny i traktujący pacjenta tak jak należy.

Bardzo dobry lekarz.Miły i uprzejmy.Specjalista godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz.Miły i uprzejmy.Specjalista godny polecenia.

jest super lekarz ,mily przyjemny ,ikonkretny

jest super lekarz ,mily przyjemny ,ikonkretny

Bardzo dobry lekarz.Pełen kompetencji.Jako jedyny z kilkunastu lekarzy potrafił zdiagnozować moją chorobę.Polecam.

Świetny lekarz.Kompetentny,miły i doświadczony specjalista.Polecam!

Świetny lekarz.Kompetentny,miły i doświadczony specjalista.Polecam!

Fachowiec, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba.Zawsze pod telefonem, nigdy nie zawiódł. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić wszystko, co pacjent chce wiedzieć. Odpowiada na każde pytanie i umie słuchać.Ma poczucie humoru,jest miły i inteligentny.

brak fachowej pomocy,nie polecam tego lekarza,to zly lekarz

brak fachowej pomocy,nie polecam tego lekarza,to zly lekarz