Sławomir Kornaś

Protetyk, Stomatolog

Polecam. Profesjonalne podejście Pana Doktora, zaangażowanie, miła atmosfera. Leczę zęby już wiele lat u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolony.

Pan Kornaś jest bardzo miły i kompetentny, bardzo dobrze leczy zęby. W sumie u niego miałam plombowane 8 zębów, z czego 4 były poprawiane po poprzednim stomatologu, do którego wcześniej chodziłam. Również miałam ściągany kamień. Bardzo bezbolesnie wykonywane zabiegi, pomimo że nigdy nie chciałam znieczulenia. Pan Kornaś zawsze był tym zaskoczony :D Bardzo polecam Jego usługi.

Bardzo polecam Jego usługi.

Wspaniały lekarz ! Uwielbiam od 10 lat lecz całą moja rodzinę. Polecam wspaniały, miły człowiek .

Wspaniały lekarz ! Uwielbiam od 10 lat lecz całą moja rodzinę.
Polecam wspaniały, miły człowiek .

Przeciętny dentysta. Ani podejście do pacjenta, ani sposób leczenia nie wywarł na mnie większego, pozytywnego wrażenia. Spóźniłam się dokładnie 5 minut na wizytę i nie zostałam przyjęta, ponieważ wezwali innego pacjenta ( pojawiła się w 5 minut?). Na następną wizytę przyszłam punktualnie i musiałam czekać ponad pół godziny (jeżeli szanować czas to wszystkich, a nie tylko własny). Dwa razy byłam u niego z bólem zęba, ale dentysta stwierdził, ze nic tam nie widzi. Trzeci raz poszłam do innej poradni i okazało się, że ząb nadaje się już do leczenia kanałowego.

Stomatolog godny zaufania.Moje dziecko jest zachwycone wizytami gdzie wcześniejsze wizyty w innych placówkach prywatnych strasznie ją zraziły.Zawsze miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. Zarówno ja jak i moj mąż także korzystamy z usług stomatologicznych p. Kornasia.Pozdrawiam OLa

super lekarz,uratował mi zęba,którego nikt inny nie potrafił wyleczyć,przy tym b.kulturalny,miły i profesjonalnr w każdym calu

stomatolog godny polecenia,dokładny,,,ceny za wizyty niezbyt wygórowane co też pozwala na skorzystanie z kilku wizyt w miesiącu

Polecam jak najbardziej! Doskonale leczenie a przedewszystkim bezbolesne! :D Miła atmosfera podczas wizyty w gabinecie!

polecam kazdemu kto boi sie stomatologów ;)

polecam kazdemu kto boi sie stomatologów ;)

To fakt dentysta baaaaaaaaaaardzo cwaniakowaty, komentuje prace innych lekarzy a on sam jest niekompetentny. po nie dokładnym przeleczeniu kanałów przez tego dentyste ząb nadał się tylko do usunięcia.Pozostałe zęby też zaczynaja się odzywać!!!