Sławomir Kornaś

Protetyk, Stomatolog

Wspaniały lekarz ! Uwielbiam od 10 lat lecz całą moja rodzinę. Polecam wspaniały, miły człowiek .

Wspaniały lekarz ! Uwielbiam od 10 lat lecz całą moja rodzinę.
Polecam wspaniały, miły człowiek .

Uważam, że Pan Kornaś to nasz Borczyk z Jastrzębia. Lekarz który naprawdę zna sie na rzeczy i poleciłabym go naprawdę wszystkim bez obaw. Nierozumiem tylko tych okropnych wcześniejszych opini. Wydaje mi się, że tak się zachowuje człowiek który chciałby miec zrobione za darmo i jeszcze swojego nienaruszonego zęba. Ludzie no opamiętajmy się bo przez swoje zaniedbanie mamy popsute zęby a potem chcemy za 100 zł (co dla niektórych jest kolosalną kwotą) cudu. Chcę tylko zaznaczyć, że ostatnio byłam w klinice w Warszawie i dwóch doktorów było zszokowanych tak dobrze zrobionymi zębami. Nie wierze w to że Pan doktor który naprawdę jest tak bardzo dokładny nie doczyścił kanałów itp. Proszę nie wierzyć w to... to bzdura jakaś forma zemsty. Pozdrawiam Pana doktora i mam nadzieję, że takie obrażające wręcz Pana opinie nie zniechęcą Pana do pracy.

Stomatolog godny zaufania.Moje dziecko jest zachwycone wizytami gdzie wcześniejsze wizyty w innych placówkach prywatnych strasznie ją zraziły.Zawsze miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. Zarówno ja jak i moj mąż także korzystamy z usług stomatologicznych p. Kornasia.Pozdrawiam OLa

Jedyny taki stomatolog na całej kuli ziemskiej!!!nigdzie więcej takiego NIE ZNAJDZIECIE!!!Kiedy zaczęłam się u niego leczyć zapomniałam co to ból w gabinecie,czy lęk przed dentystą...Mój młodszy syn go uwielbia a ja kiedy siada do Niego na fotel nie boję się o własne dziecko!!!Fachowiec w każdym calu-powiedziałabym MIÓD-MALINA...Uratował mi zęba dla którego inni lekarze NIE WIDZIELI JUŻ SZANS!!!...Długo mogłabym jeszcze pisać...BARDZO,BARDZO PANU ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!!I ŻYCZĘ PANU JESZCZE WIELU LAT PRACY W MIŁEJ ATMOSFERZE-BO TAKA PANUJE W PANA GABINECIE ,SAMYCH WDZIĘCZNYCH PACJENTÓW-BO ZAPEWNE SĄ TYLKO TACY !!!ORAZ DUŻO,DUŻO ZDROWIA !!!-ABY MÓGŁ PAN JESZCZE WIELE,WIELE LAT SŁUŻYĆ SWOJĄ POMOCĄ I WIEDZĄ!!!!!!P.S Podobno nic w życiu nie trwa wiecznie...ale ja myślę,że Pan przetrwa na ZAWSZE W SERCACH swoich wdzięcznych pacjentów -a jedno już PAN ma-...moje!.

Przeciętny dentysta. Ani podejście do pacjenta, ani sposób leczenia nie wywarł na mnie większego, pozytywnego wrażenia. Spóźniłam się dokładnie 5 minut na wizytę i nie zostałam przyjęta, ponieważ wezwali innego pacjenta ( pojawiła się w 5 minut?). Na następną wizytę przyszłam punktualnie i musiałam czekać ponad pół godziny (jeżeli szanować czas to wszystkich, a nie tylko własny). Dwa razy byłam u niego z bólem zęba, ale dentysta stwierdził, ze nic tam nie widzi. Trzeci raz poszłam do innej poradni i okazało się, że ząb nadaje się już do leczenia kanałowego.

super lekarz,uratował mi zęba,którego nikt inny nie potrafił wyleczyć,przy tym b.kulturalny,miły i profesjonalnr w każdym calu

stomatolog godny polecenia,dokładny,,,ceny za wizyty niezbyt wygórowane co też pozwala na skorzystanie z kilku wizyt w miesiącu

Polecam jak najbardziej! Doskonale leczenie a przedewszystkim bezbolesne! :D Miła atmosfera podczas wizyty w gabinecie!

Bardzo dobry dentysta, ale czasem długo trzeba czekać na wizytę.

Bardzo dobry dentysta, ale czasem długo trzeba czekać na wizytę.

polecam kazdemu kto boi sie stomatologów ;)

polecam kazdemu kto boi sie stomatologów ;)