Filtruj terminy

Stomatolog Jastrzębie-Zdrój

dr n. med. Wojciech Drobek

1 Maja 14
Jastrzębie-Zdrój

Dzisiaj miałam przyjemność być na konsultacji u Pana Doktora Drobka. Jestem zachwycona. Bardzo kompetentny i dokładny lekarz. Pan Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, dogłębnie i rzetelnie diagnozując problem z którym się borykam, precyzyjnie wskazując jak powinnam postępować w obliczu moich dolegliwości, klarownie wyjaśniając moje wątpliwości. Niesamowity lekarz. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

Sławomir Kornaś

Protetyk, Stomatolog

Kor-Dent Gabinet stomatologiczny
Katowicka 5
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Wspaniały lekarz ! Uwielbiam od 10 lat lecz całą moja rodzinę.
Polecam wspaniały, miły człowiek .
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Katarzyna Banko

STOMED
Katowicka paw 623
44-335 Jastrzębie-Zdrój

ZDECYDOWANIE ODRADZAM KANAŁÓWKĘ, a nawet przestrzegam. Rok po wizycie, u innego już dentysty, okazało się, że na trzy kanały mam wypełniony jeden i to tylko w połowie, a pozostałe są niedokładne oczyszczone, ponadto w wyniku złej nadbudowy zęba, w wyniku ucisku zaczęła mi zanikać kość.

Aleksandra Langosz-Nowak

Protetyk, Stomatolog

Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci "BETLEJEM"
Pszczyńska 11
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Leczyłam się u Pani doktor od półtora roku. wszystko było ok, aż do momentu kiedy okazało się że leczony przez nią ząb w trakcie urlopu podszedł ropą. Dentysta do którego poszłam ze zdjęciem powiedział że gdyby mój dentysta wcześniej zlecił prześwietlenie dało by się go uratować, a tak to do wyrwania. Wydaje mi się że kiedy przychodzi nowy pacjent, dentysta powinien wysłać go (jeśli nie ma takiego sprzętu w gabinecie) ...

lek. dent. Michał Posturzyński

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu widać, że zna się na rzeczy. Szukałam dobrego stomatologa w okolicy przerobiłam 3 i dopiero przez przypadek trafiłam na niego. Pomijam już fakt, że w przychodni można zrobić wszystko na miejscu i nie trzeba nigdzie chodzić, żeby zrobić np prześwietlenie. Generalnie miejsce jest na wysokim poziomie , ceny normalne. Jedyny minus to, że trochę się czeka na wizytę, ale tak to już jest ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Golik

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, praktyka lekarza rodzinnego "SZEROKA"
Tysiąclecia 15e
44-268 Jastrzębie-Zdrój

Pani stomatolog brakuje czasu na przeprowadzenie dokładnego leczenia ,ciągle się spieszy ze wszystkim i przy czym jest nie dokładna ,a zęby nie do końca dobrze doleczone .
Opinia dodana przez: Natalia

dr Michał Wodecki

gabinet stomatologii
Al.Piulsudskiego 18a
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ja chodzę z całą swą rodziną do P. Doktor Biernackiej jestem bardzo zadowolona. Zero bólu, przyjemnie szkoda że tak krótko jestem u niej bo bym mogła całydzień na tym fotelu siedzieć bo nic mnie nie boli.

Maria Matlok

Stomatolog, Ortodonta

Jastrzębie-Zdrój

Leczenie kanałowe 700 z tym że druga umówiona wizyta to jakaś ściema bo pan "doktor" powiedział że nie ma czasu bo musi następnego pacjęta przyjąć bo bardzo dbają o godziny umówione więc może mi tylko kamień usunąć za 120!!! Oszuści i złodzieje - a po każdej wizycie boli ząb!
Opinia dodana przez: Adam

Halina Komorowska

Gabinet Lekarski

324715 Jastrzębie-Zdrój

Chodzę do Pani Doktor i jestem zadowolona jak z żadnego innego lekarza. uprzejma,miła,pełna empatii dla pacjenta, zna swój fach i jest w nim profesjonalistka. Naprawia moje zęby leczone przez innego lekarza i żałuję tylko ze tak późno trafiłam do Pani Doktor. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magda

Urszula Bamberska-Pośpiech

Ortodonta, Stomatolog

Śląska 69 lok. 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

WITAM!!!Byłam na jednej wizycie.01.03.2012 mam nastepną-plan leczenia.Pani doktor jest bardzo miła,odpowiada na wszystkie pytania.Aparat metalowy kosztuje 1.800zł(na jedną szczenkę)koszt wizyty 100zł,za odciski nie płaciłam.Zleciła pantonogram szczęki koszt za 2 zdjecia 90zł.

Stomatolodzy w Jastrzębiu-Zdroju