lekarz Sławomir Krok

1,4
1,6

Lekarz który uważa się za Boga, kompletnie pominął się z powołaniem. Podważa opinie lekarza lepszego od siebie.

Niby wyksztalcony a slona z butow wystaje.... Dramat omijac prywatnie i nie pchac mu pieniedzy do kieszeni bo nie warto.... Arogancki nie mily a i wiedza daje wiele do myslenia...

Ten lekarz uważa sie za Boga...zero podejscia do pacjenta.nie miły i bez kultury.omijać go szerokim łukiem.dawno nie spotkałam tak marnego lekarza

Nie polecam. Mi nie pomógł, a zaszkodził. Zero zainteresowania pacjentem. Jak możecie to omijajcie tego lekarza.

Lekarza trzeba wysłać na szkolenie z uprzejmości zapomniał że jako lekarz pracuje z pacjentem człowiekiem i uprzejmość zaraz po fachowej wiedzy jest nieodłącznym elementem w pracy lekarza