dr n. med. Sławomir Ledzion

Chirurg stomatolog

Trafiłam do Pana doktora jeszcze jako nastolatka (16-18 lat). Mam bardzo słabe i wymagające zęby. Trzy z nich wymagały leczenia kanałowego. Co do samych wizyt nie mogłam się ani trochę przyczepić. Zabiegi wykonane bezboleśnie, sam lekarz sympatyczny. Teraz mam lat 26 i wszystkie trzy zęby wymagają ponownego leczenia kanałowego, ponieważ pokazały się tam zmiany okołowierzchołkowe. Oczywiście, czasem można nie zauważyć malutkiego kanału, zdarza się. Ale w trzech zębach zepsuć leczenie? Pomijając oczywisty dyskomfort, ból, jestem podminowana kosztem jaki będę musiała ponieść na reendo. Podsumowując, nie polecam Pana Doktora. Może i ...

Podsumowując, nie polecam Pana Doktora. Może i jest „wielki” w swojej dziedzinie. Niestety w moim mniemaniu o kompetencjach nie świadczy ilość publikacji, a zdrowie i zadowolenie pacjenta.

Dr Ledzion nastawiony tylko na kasę, a nie na dobro pacjenta. Przy leczeniu kanałowym niedokładnie oczyszczony kanał, złe wypełnienie zęba co w rezultacie doprowadziło do usunięcia zęba u 17-latka

Do Pana doktora trafiłam z 13 letnim synem, dla którego inni lekarze nie widzieli szans ratunku dwóch przednich zębów (stan po wypadku i raczej kiepskim leczeniu przez lekarzy) . Lekarz poinformował nas o ryzyku, zresztą byłam świadoma stanu, w jakim zęby się znajdują. Pan doktor fachowo zajął się naszym dzieckiem i choć leczenie jeszcze trwa, muszę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że pan doktor to prawdziwy profesjonalista. Syn obdarzył go zaufaniem i choć boi się przed wizytą, wychodzi zadowolony. Ostatnio stwierdził, że widzi różnice pomiędzy poprzednimi stomatologami, a Pan doktor to profesjonalista. Z ust 13 latka to najlepszy komplement. Mam nadzieję, że zabiegi pozwolą na zachowanie zębów. Jeśli tak się nie stanie, będę miała świadomość, że zrobiłam wszystko, aby dziecku pomoc. Dziękujemy.

Leczylem sie w Zakladzie Endodoncji w ramach zajec klinicznych. Pan doktor pomagajac studentce tak gleboko i z impetem wepchnal narzedzie do kanalu, ze musialem zglosic sie przed kolejna wizyta do komeptentnego lekarza stomatologa, zeby zlikwidowal efekt dzialania pana doktora. Nie polecam, mimo ze ma tytul specjalisty i poleca pacjentom czytac ksiazki. Poza tym niestety jest nieprzyjemny w kontaktach interpersonalnych, niemile mnie potraktowal, gdy odmowilem kontynuacji leczenia i stwierdzilem, ze dziekuje za zafundowanie mi bolu i antybiotykoterapii.

Bardzo dobry specjalista, leczę zęby u Dr Ledziona od wielu lat. Rzetelność, profesjonalizm, wiedza i doświadczenie oraz ogromna doza miłej atmosfery plus poczucie humoru. Wszystko razem daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wyjdziemy z wizyty z uśmiechem i zadowoleniem. I tak jest za każdym razem. Polecam z pełną świadomością.

Nie mogę sie zgodzić z pani ocena pana Dr To bardzo dobry fachowiec który leczy moje zęby od lat i jest świetny w tym co robi. Z tego co pani pisze najlepiej poradzę by pani leczyła swoje zęby w kraju gdzie pani mieszka i nie szkalowala pożądanych ludzi jakim jest pan dr Ledzion. W Polsce juz nie robi sie zabiegów stomatologicznych za 50zl tylko lub darmo. Najlepiej jest krytykować jest pani chyba zdewociala stara panna i przechodzi ogromna menopalze jeśli tak pani zle jest leczone u polskich specjalistów to po cholerę pani tu przyjeżdża sie leczyć, ale jak chce sie leczyć za pól darmo to zapraszam na Ukrainę tam pani wylecza zabki chętnie za 5 € i będzie pani zadowolona. Podsumowując moja opinie powiem jeszcze raz szanuje pana dr Ledziona który jest wybitnym fachowcem chciałbym by wszyscy tak podchodzili do pacjenta jak On to robi. A PANI NIECH SIE UGRYZIE W JĘZYK NIM COŚ JESZCZE BĘDZIE KOMENTOWAĆ

Witam. Ciesze sie ogromnie, ze trafilam na strone, na ktorej mozna podzielic sie opiniami o lekarzach. Ja od roku probuje pociagnac do odpowiedzialnosci zawodowej doktora Ledziona, ale w praktyce polskiego prawa polega to na procesie sadowym. Ja nie mieszkam w Polsce wiec troche trudno byloby mi uczestniczyc w takiej sprawie. Obecnie napisalam skarge do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi. Pan doktor podjal sie w moim przypadku hemisekcji zeba. Nie wytlumaczyl mi jak wyglada taki zabieg, tylko powiedzial zebym poszukala w internecie opisu. Pan doktor mial mi udroznic kanaly w siodemce dolnej. Zab byl wyleczony kanalowo tylko chcialam, zeby kanaly byly drozne celem ich calkowitego wypelnienia. Jeden kanal doktor udroznil, ale nastepny nie potrafil, wiec zaproponowal odciecie kawalka korzenia zeba. Zapewnial mnie,ze zabieg jest bezpieczny i zakonczy sie pelnym sukcesem. Pytalam go pare razy, czy zabieg powiedzie sie. Bylam pewna, ze to bezpieczne i nie bedzie zadnych powiklan. Ufalam slowom lekarza rzekomo specjalisty. W trakcie zabiegu zab zlamal sie i zostalam z polowa zeba nadajacego sie do wyrwania. Ja chcialam tylko go calkowicie wyleczyc, a skonczylo sie, ze teraz jest do usuniecia. Bylam zalamana, zaplacilam 500zl za leczenie, ktore skonczylo sie moim dramatem. Klinika nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci, poniewac twierdza, ze podpisalam zgode na leczenie i lekarz poinformowal mnie o ryzyku. Pospisalam zgode na leczenie , ale bylam zapewniania,ze doktor uratuje mi zeba, wiec kto nie uwierzylby w slowa znjacego sie na rzeczy lekarza. Nigdy wiecej. Nie polecam nikomu tej kliniki i tego lekarza. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.