lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Po przeczytaniu wielu super komentarzy, zgłosiłam się do tego lekarza. Owszem na pierwszej wizycie wykazał zainteresowanie chorobą, wywiad był w miarę szczegółowy.Niestety to był jedyny plus. Pan doktor umawiał się na wizyty w szpitalu, ale był nieuchwytny. Nie mogłam odzyskać moich badań. Kontakt z panem doktorem telefonicznie był niemożliwy( nie odbierał tel). Po wielu interwencjach w końcu udało się spotkać z lekarzem , ale bez wiążących ustaleń.Zainteresowanie pacjentem? szkoda słów. Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Błąkałem się od lekarza do lekarza, a mój wzrok coraz bardziej sie pogarszał wraz z opadaniem powieki. okuliści ratowali mnie sterydami i chwilowo było lepeij. Do dr Michalak trafiłem dzieki innemu genialnemu lakarzowi dr Bączyk który też oddal dużo energii by mi pomóc. Pierwsza wizyta i od razu trafiona diagnoza. Choruje na Miastenię - paskudna przypadłość, ale teraz już funkcjonuje normalnie bo dzieki S. Michalak została ona zdiagnozowana już na pierwszej wizycie dzięki czemu szybko mogłem rozpocząć leczenie farmakologiczne. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, nigdy nie zdarzyło sie bym wykonał jakiekolwiek badanie, które nie byłoby potzrebne. trudno opisać moja wdzięczność. W moim 35 letnim zyciu spotkałem dwóch prawdziwych pełnych wiary w swoje powołanie lekarzy, jednym z nich był śp. dr Maciejewski a drugi dr Michalak, z tą mała róźnicą, ze nawet/co wiedzą jego pacjenci/ o 2-giej w nocy zrobi wszystko by pomóc i nie ważne, czy widzi człowiek poraz pierwszy i czy ten ma wypchany portfel. Dziękuje doktorze!!! Tomasz Goszczyński

Uważam że to jeden z lepszych lekarzy , ma dużo większą wiedzę niż lekarze z którymi dotychczas miałem kontakt . Niestety nie potarfi mi pomóc , leki które mam od poł roku nieczego nie zmieniły w mojej sytuacji . Dlatego moze nie słusznie , mam obawy , że coś zostało przeoczone , nie zbadane . Dziwi mnie fakt że doktor może lekami pomóc na padaczkę tak skutecznie czy na miastenię , czy na SM a nie jest w stanie pomóc mi w moich dolegliwościach . Kolejna wizyta pokazała mi że raz mówił że nie ma porażenia nerwu a innym razem że to jest porażenie. Bardzo mi przykro bo nie daje mi nadziei na lepsze .Mimo to polecam , bo wielu osobom na pewno może pomóc.

7 lat leczenia u różnych neurologów, 2 pobyty w klinice AM w Poznaniu. Brak diagnozy. Pierwsza wizyta u dr Michalaka. Wnikliwa analiza dokumentacji, dokładne badanie i wywiad. Polecenie wykonania specjalistycznego badania krwi. Już po normach obok moich wyników wiem, że są nieprawidłowe. Leki a w większości witaminy i po pół roku czuję się o niebo lepiej. Słowem rewelacja zwłaszcza, że przez 7 lat leczono objawowo "prochami". Gorąco polecam.

Witam, rzdko się wypowiadam na tego typu forach, jednak wizyta u Pana S. Michalaka, przekonała mnie że czuję taki obowiązek wobec niego samego i ludzi którzy (jak ja) często trafiają do pseudo lekarzy. To była pierwsza moja wizyta i nie mogę powiedzieć tak jak inni.... że już mnie wyleczył lub dobrze zdiagnozował ale naprawdę gorąco polecam. Ten pan przyjmuje PACJENTA nie klienta i przywraca wiarę w człowieczeństwo. Ktoś napisał poniżej ....po prostu dobry człowiek i tak jest. Dziękuje Maciej

Trudno mi ocenić lekarza, bo nie mogę się dodzwonić pod żaden ze wskazanych numerów, a dzwoniłam bardzo dużo. Ani razu lekarz nie oddzwonił.

Lekasz godny polecenia, przede wszystkim nie traktuje pacjenta przedmiotowo, podchodzi bardzo indywidualnie, konkretny i precyzyjny. Poświęca dużo czasu dla pacjenta, dokładnie tłumaczy na czym polega jednostka choroba oraz na czym będzie polegało leczenie. Nie ma żadnego problemu wydać na cokolwiek skierowania w przeciwieństwie do innych lekarzy. Wdzięczna pacjentka!

Dr Michalak jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Można zauważyć, że leczenie jest jego pasją. Zależy mu na pacjencie a nie pieniądzach. Po kilkunastu latach zmagania się z chorobą i wizytami u różnych neurologów, którzy nie potrafili mi pomóc nie wierzyłam, że wyzdrowieję. Po kilku wizytach i szeregu badań jakie doktor mi wykonał wyszłam od niego zdrowa. Będę wdzięczna doktorowi do końca życia.

Gorąco polecam tego lekarza. Kto cierpi ten wie ile niepotrzebnych wizyt u niepotrzebych lekarzy, ile pieniędzy wyrzuconych na lekarstwa, które po jakimś czasie nie pomagają. Doktor na pierwszej wizycie doradził rezonans/który nawet prywatnie kosztował mniej niż poprzednie leczenie/a na drugiej zalecił 3 ćwiczenia z przeprostami i po miesiącu odstawiłam lekarstwa/dokładnie to przewidział/ a po 2 miesiącach chce mi się nareszcie żyć. Piszę te słowa bo czułam się w obowiązku ja też tego lekarza znalazłam z internetu i czytałam opinie.

Dr Sławomir to człowiek niezwykły. Oprócz olbrzymiego doświadczenia i ogromnej kompetencji, to przede wszystkim ktoś kto rozumie pacjenta. Stara się spojrzeć z jego strony. Spotkania z dr nie zapomnę chyba nigdy. Jeszcze raz dziękuję. Radek

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
61-132 Poznań
ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań
Apimed. NZOZ. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie.
osiedle Dębina 103
61-450 Poznań