lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Dr Michalak jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Można zauważyć, że leczenie jest jego pasją. Zależy mu na pacjencie a nie pieniądzach. Po kilkunastu latach zmagania się z chorobą i wizytami u różnych neurologów, którzy nie potrafili mi pomóc nie wierzyłam, że wyzdrowieję. Po kilku wizytach i szeregu badań jakie doktor mi wykonał wyszłam od niego zdrowa. Będę wdzięczna doktorowi do końca życia.

Witam, rzdko się wypowiadam na tego typu forach, jednak wizyta u Pana S. Michalaka, przekonała mnie że czuję taki obowiązek wobec niego samego i ludzi którzy (jak ja) często trafiają do pseudo lekarzy. To była pierwsza moja wizyta i nie mogę powiedzieć tak jak inni.... że już mnie wyleczył lub dobrze zdiagnozował ale naprawdę gorąco polecam. Ten pan przyjmuje PACJENTA nie klienta i przywraca wiarę w człowieczeństwo. Ktoś napisał poniżej ....po prostu dobry człowiek i tak jest. Dziękuje Maciej

Błąkałem się od lekarza do lekarza, a mój wzrok coraz bardziej sie pogarszał wraz z opadaniem powieki. okuliści ratowali mnie sterydami i chwilowo było lepeij. Do dr Michalak trafiłem dzieki innemu genialnemu lakarzowi dr Bączyk który też oddal dużo energii by mi pomóc. Pierwsza wizyta i od razu trafiona diagnoza. Choruje na Miastenię - paskudna przypadłość, ale teraz już funkcjonuje normalnie bo dzieki S. Michalak została ona zdiagnozowana już na pierwszej wizycie dzięki czemu szybko mogłem rozpocząć leczenie farmakologiczne. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, nigdy nie zdarzyło sie bym wykonał jakiekolwiek badanie, które nie byłoby potzrebne. trudno opisać moja wdzięczność. W moim 35 letnim zyciu spotkałem dwóch prawdziwych pełnych wiary w swoje powołanie lekarzy, jednym z nich był śp. dr Maciejewski a drugi dr Michalak, z tą mała róźnicą, ze nawet/co wiedzą jego pacjenci/ o 2-giej w nocy zrobi wszystko by pomóc i nie ważne, czy widzi człowiek poraz pierwszy i czy ten ma wypchany portfel. Dziękuje doktorze!!! Tomasz Goszczyński

Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Dr Michalaka-kompetentny,przeprowadza bardzo dokładny wywiad.W ciągu 5 lat byłam u różnych neurologów,ale żaden nie poświęcił tyle czasu na wywiad lek.i badanie.Dał mi nadzieję na wyzdrowienie ale uprzedził że czeka mnie długie leczenie.

Gorąco polecam tego lekarza. Kto cierpi ten wie ile niepotrzebnych wizyt u niepotrzebych lekarzy, ile pieniędzy wyrzuconych na lekarstwa, które po jakimś czasie nie pomagają. Doktor na pierwszej wizycie doradził rezonans/który nawet prywatnie kosztował mniej niż poprzednie leczenie/a na drugiej zalecił 3 ćwiczenia z przeprostami i po miesiącu odstawiłam lekarstwa/dokładnie to przewidział/ a po 2 miesiącach chce mi się nareszcie żyć. Piszę te słowa bo czułam się w obowiązku ja też tego lekarza znalazłam z internetu i czytałam opinie.

dowiedziałam się, że mam SM(stwardnienie rozsiane) dopiero pierwszy rzut, dwoiło mi się wszystko w oczachm, drętwiała mi twarz i prawa dłoń, po wyjściu ze szpitala było dalej to samo. Poszłam do dr Michalaka, przepisał mi leki i widzę normalnie, nie mam już drętwienia...a co dalej z choroba, tego nie jest w stanie przewidzieć żaden doktor. Polecam dr S.Michalaka pozdrawiam

Polecam dr S.Michalaka
pozdrawiam

Wczoraj byłam pierwszy raz a znalazłam Pana Doktora w internecie. Od paru lat miałam dolegliwosci a od stycznia tego roku bardzo się nasiliły i próbowałam wielu rozwiązań poza spieprzonym od lekarstw żołądkiem żadnej poprawy. Wczorajsza wizyta dała mi duże nadzieje .Jeżeli dodam sposób traktowania to mogę tylko polecać na prawo i lewo.

na prawo i lewo.

Pierwsza wizyta 100, nastepne 70. Bardzo dobry lekarz. Wyleczy z najgorszej depesjii. Polecam!

Pierwsza wizyta 100, nastepne 70.
Bardzo dobry lekarz.
Wyleczy z najgorszej depesjii.
Polecam!

Nie odbiera telefonów odżuca połączenia

Nie odbiera telefonów odżuca połączenia

Wspaniały lekarz ,budzący zaufanie, bardzo trafnie stawiający diagnozę proszę o adres przyjęć doktora na Ratajach z numerem telefonu