Kieruję słowa wdzięczności, uznania i szacunku pod adresem Pana Docenta Sławomira Mrowca. Otóż, w marcu br. w korzystałam z pomocy Pana Docenta i zostałam otoczona opieką jakiej oczekiwałam. Nie lekceważy On wątpliwości pacjenta – rzeczowo omawia istniejące problemy zdrowotne. Jest empatyczny i dobrze zorganizowany. W Jego kontaktach z pacjentem nie istnieje presja czasu. Tworzy miłą atmosferę wolną od napięć. Swoją postawą spokoju, koncentracji uwagi, pełnego zaangażowania, profesjonalizmu wzbudza zaufanie i zapewnia tak bardzo potrzebne pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Życzę Panu dalszej pięknej kariery zawodowej, prestiżowych nagród, społecznego uznania, poczucia osobistej satysfakcji ...

Życzę Panu dalszej pięknej kariery zawodowej, prestiżowych nagród, społecznego uznania, poczucia osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pomyślności w każdej dziedzinie życia.
Bardzo dziękuje - Z.K. z Zabrza

Ciekawy człowiek. Przede wszystkim, jeśli nie poczuje wypalenia zawodowego, o co nietrudno, będzie z niego doskonały następca prof. Lampego. Jako zastępca kierownika kliniki przewodzi wizytom lekarskim na czele gdy profesor ma pilny zabieg albo zajęty jest konsultacjami. Nie mam żadnego powodu, żeby narzekać na tego człowieka. Rozmawia z pacjentem poważnie, konkretnie. Nie dopytuje, nie obraża się też. Razem z profesorem wykonują osławione super skomplikowane zabiegi trzustki. Można mu zaufać, a jedynym, kto może się go bać, to chyba będzie źle przygotowany do zajęć student.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tychy"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice