Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

Nie wierzyłem kiedy doktor wyrwał mi ósemką w 5 minut, po takich przejściach jakie wcześniej miałem u innych chirurgów stomatologów. na miejscu zrobione zdjęcie rentgenowskie, znieczulenie podane dosłownie bezboleśnie. Przede wszystkim sympatycznie kulturalnie uprzejmie. wiem że w Legnicy nie ma lepszego:)

dr.Pastor to kompetentny specjalista. Miły, profesjonalny a przy tym z poczuciem humoru. Byłam z dziećmi na leczeniu i wyrywaniu, doktor zdziałał cuda. Podejście do dzieci zaskakujące obaj synowie nie wiedzieli kiedy wyrwano im zęby.polecam

Szybko, sprawnie, bezboleśnie, w miłej atmosferze- tak mogę ocenić zabieg usunięcia ósemki dolnej w owym gabinecie. Bardzo mile wspominam Panią z personelu o krótkich włosach, którą pozdrawiam :)

Polecam Dr. Pastora. Trafiłam do doktora po szeregu wizyt u innych stomatologów. Fachowy ,miły a co najważniejsze jako jedyny zdiagnozowal i usunal zrodlo długotrwałego bolu.

mimo wysokiej ceny usługi jestem pod wielkim wrażeniem... bezbolesne usunięcie zęba- nie wiedziałam, że to możliwe :)

Bardzo dobry specjalista. Polecam, znakomicie wyrywa zeby.Gabinet na najwyższym poziomie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Legnica"?

Jacek Zboch

adres nieaktualny