Stomatolog Legnica

dr Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reymonta 5/1
59-220 Legnica

Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

Legnica

Młody, ale bardzo kompetentny lekarz. Polecam

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Dorota Rożdżestwieńska
Złotoryjska 16/18 m. 10
59-220 Legnica

Witam, wczoraj zagościłam w gabinecie u Pani doktor miałam obawy i strach w oczach,

mam same niemiłe wspomnienia jeśli chodzi o dentystów dwa lata temu robiłam zęby prywatnie i zapłaciłam dużo,dużo więcej a efekt był marny dentystka sztukmwala mi dwa zęby. Wyszło jej to beznadziejnie brałam znieczulenie bo zawsze robili tak ze bolało. Będąc wczoraj u Pani Doroty zdecydowałam pierwszy raz zrobi ząb bez znieczulenia ponieważ Pani Dorota była tak miła,ze zrezygnowałam z tego i efekt końcowy :) już lepiej być nie moze-W pracy koleżanka pytała czy to libowka a brakowało pół zęba:) .
Jestem już umówiona na kolejna wizytę i nigdy więcej nie skorzystam z innego dentysty.

Prywatny Gabinet Lekarski
Kryniczna 21
59-220 Legnica

PANI DANUTA CAŁA- FUCZNO AKTUALNIE PRZYJMUJE W LEGNICY NA ULICY MYRKA 4 (CENTRUM STOMATOLOGICZNE).
PROSZEO ZMIANĘ DANYCH PLACÓWKI.

PROSZEO ZMIANĘ DANYCH PLACÓWKI.

Opinia dodana przez: IZABELA

Pileckiego 7
59-220 Legnica

bardzo sympatyczna Pani doktór, być może nie jest w swoim fachu gwiazdą najwyższych lotów, ale nadrabia uprzejmością, w przeciwieństwie do jej gburowatego męża... przyjmuje w Przychodni "Vitadent" w Legnicy

Prywatny Gabinet Lekarski
Batalionu Parasol 9 lok. 1
59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor od lat!!! Jest bardzo miła, a przede wszystkim kompetentna, widać, że ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi!!!

Oś.Kartuska 14
58-220 Legnica

Super lekarka, zawsze uśmiechnięta, miła, uważna, delikatna... godna polecenia ze względu na ww cechy oraz wrodzoną empatię.... taka jak Pani doktór nawet muchy nie skrzywdzi... a`propos much, to jej gabinet lśbi czystością...

ArtDent Stomatologia Rodzinna i Estetyczna
ul. Batalionu Zośka 15/3D
59-220 Legnica

Pani Dagmara jest najlepszym dentysta jakiego spotkałam do tej pory ! Profesjonalnie, szybko, bezboleśnie! szczerze polecam :)

Opinia dodana przez: Anna