Jacek Pustułka

3,6
3,9

Mistrz świata w rwaniu zębów. Dzisiaj usunął mi 6 górną. 😀 Bałam się otwarcia zatoki, a tu taka niespodzianka. Zna się na tym, co robi. Wzbudza zaufanie, choć wszystkim się nie dogodzi. Ja polecam. D. Iwanicka

Byłam dzisiaj po raz pierwszy u dr. Pustułki na wyrwaniu zęba. Mając niezbyt miłe wspomnienia po poprzednim wyrywaniu u innego stomatologa,byłam pełna strachu gdyż tamten był jakimś rzeźnikiem,nie poczekał aż znieczulenie zacznie działać i rwał mi go praktycznie na "żywca". Jednak u dr. Jacka cały strach był niepotrzebny. Szybka,fachowa pomoc,w dodatku pan doktor jest bardzo uprzejmy i dowcipny ;) Naprawdę,Cudotwórca,Czarodziej nie lekarz !!!

UWAGA! Nie sugerować się opiniami innych! Przed wizytą w gabinecie naczytałam się o doktorze tyle złych opinii na tej stronie, że nie będę nawet opisywać jak go sobie wyobrażałam. W trakcie wizyty, pomimo stresu nie odniosłam wrażenia, ze Pan doktor jest nieuprzejmy, wręcz przeciwnie! Jestem przeogromnie zadowolona, że trafiłam w Jego ręce i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę! Dwa miesiące wcześniej byłam w innym gabinecie prywatnie, również z dolną ósemką. Pomimo, że nie mam zastrzeżeń do poprzedniego zabiegu, ten wspominam o wiele przyjemniej. Pół minuty i było po sprawie ...

W trakcie wizyty, pomimo stresu nie odniosłam wrażenia, ze Pan doktor jest nieuprzejmy, wręcz przeciwnie! Jestem przeogromnie zadowolona, że trafiłam w Jego ręce i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę! Dwa miesiące wcześniej byłam w innym gabinecie prywatnie, również z dolną ósemką. Pomimo, że nie mam zastrzeżeń do poprzedniego zabiegu, ten wspominam o wiele przyjemniej. Pół minuty i było po sprawie :) Z przyjemnością wrócę do tego gabinetu raz jeszcze! Pozdrawiam Pana doktora serdecznie! :)

Dzisiaj wyrwałam u tego lekarza 2 zęby, szybko sprawnie i bezproblemowo. Trzydzieści minut i po sprawie. Nie żałuje znieczulenia, wszystko bezbolesne. Mimo że zawsze bałam się dentysty zdecyduję się na kolejną wizytę a co do uprzejmości lekarza, nie mam nic do zarzucenia. Ważna jest przede wszystkim współpraca z lekarzem. Jeśli wizytę u dentysty można nazwać przyjemną to ta właśnie taka była.

Bardzo polecam Pana Doktora, świetny fachowiec, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Choć rzeczywiście sprawiający wrażenie chłodnego, wyniosłego, nerwowego itp.. Ale jest doktorem od spraw beznadziejnych, więc czego się spodziewać, wspólnej herbatki i pogaduch?? Ja miałam przypadek 4 straszynch, niewyrżniętych ósemek, leżących,podchodzących pod 7 itp.. Ogólnie nikt nie chciał się podjąc, albo za cenę 500-800zł za sztukę!! Poszłam na NFZ na Piekarską, Pan Doktor mordował się długo (jedna poszła po 1,5h), ale nie odpuszczał. Wszystko bezboleśnie, bo znieczulenia nie żałują. Do tego podczas oczekiwania na efekty snieczulenia, byłam zza zasłonki "świadkiem wielu zwykłych" rwań, chwilka i już, nawet nikt nigdy nie pisnął. Polecam gorąco

Witam, Dziś wyrywałam prawą ósemkę. Weszłam spanikowana... a okazało się , że po znieczulenia miejsca całe wyrywanie trwało może 30 sekund. Ten lekarz tę czynność opanował do perfekcji.:> Teraz mam tylko zdrętwiałą twarz po znieczuleniu.Ale to minie.

Na początek zaznaczę, że jestem panikarą i dentysty boję się jak niczego w świecie... i niestety dzisiejsza wizyta nie zmieniła mojego stosunku do dentystów. Pan doktor do uprzejmych niestety nie należy, zresztą podobnie jak asystentki. Siedziałam w gabinecie godzinę, nikt nie chciał zamienić ze mną słowa choćby o pogodzie, żebym mogła się rozluźnić. Kiedy pierwsze znieczulenie nie zadziałało doktor był wyraźnie niezadowolony, po drugim miał pretensję i był opryskliwy, po trzecim powiedział mi, że "marnuje" na mnie znieczulenie a ja "i tak będę mu się na fotelu rzucać". Totalna masakra, doprowadził mnie do płaczu. Teraz jest po wszystkim a ja zwijam się z bólu bo puszcza znieczulenie.

Usuwałem dzisiaj 2 zęby. Czekałem 4 godziny, tylu jest pacjentów do DR...Bałem sie okrutnie...No i co??? Miło, sympatycznie, zero bólu. Nawet nie wiedziałem kiedy było po sprawie. Fenomenalny fachowiec !!! Dzisiaj było ok 30 pacjentów, nic dodać ,nic ująć. Wszystko NA NFZ Pełny szacun DOKTORZE :))) Andrzej

Pełny szacun DOKTORZE :)))

Andrzej

Szczerze polecam doktora Jacka.Chodze do niego od malej dziewczynki.On uratowal mi piatke na dole a inna Pnai "stomatolog" w szkolnym gabinecie chciala mi ja wyrwac.Mnie rozwniez przekonywal ze powinnam podjac leczenie ortodontyczne.Leczenie zebow to nie tylko zaklejanie ubytkow.Dzieki Panu doktorowi mam teraz piekne zabki.Juz 3 lata po sciagnieciu aparatu.A jezeli chodzi o wyrywanie to moja kolezanka miala bardzo trudna sytacje.byla we wroclawiu.lekarka jej porozcinala dziaslo pozniej zszyla bo nie dala rady wyrwac.A doktor Jacek raz dwa i juz.Zgoilo sie szybko.

Najlepszy stomatolog w Legnicy! Przy bolącym zębie przyjmnie bez problemu-w przeciwieństwie do innych.Wyrywanie zębow szybkie i bezbolesne.