Jacek Pustułka

Bardzo polecam Pana Doktora, świetny fachowiec, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Choć rzeczywiście sprawiający wrażenie chłodnego, wyniosłego, nerwowego itp.. Ale jest doktorem od spraw beznadziejnych, więc czego się spodziewać, wspólnej herbatki i pogaduch?? Ja miałam przypadek 4 straszynch, niewyrżniętych ósemek, leżących,podchodzących pod 7 itp.. Ogólnie nikt nie chciał się podjąc, albo za cenę 500-800zł za sztukę!! Poszłam na NFZ na Piekarską, Pan Doktor mordował się długo (jedna poszła po 1,5h), ale nie odpuszczał. Wszystko bezboleśnie, bo znieczulenia nie żałują. Do tego podczas oczekiwania na efekty snieczulenia, byłam zza zasłonki "świadkiem wielu zwykłych" rwań, chwilka i już, nawet nikt nigdy nie pisnął. Polecam gorąco

Owszem ósemka wyrwana przez dr Pustułkę, ale w takiej atmosferze komentowania całej relacji grzebania w moich ustach, gdzie po prostu słabo mi się zrobiło. stwierdzenia " o boże jakie korzenie" o boże nie wiem czy dam radę" oraz szarpanie mną i krzyczenie że nie współpracuje gdzie mi po prostu było słabo od rozmów między nim a asystentką która też " nie mogła aż patrzeć". wyrywanie trwało prawie dwie godziny. Nie polecam. Koszt równie wysoki.

robilam implanty i po wszczepieniu nie potrzebowalam ani jednej tabletki p.bolowej .To wspanialy lekarz.Uprzejmy aczkolwiek zdecydowany. Polecam

Byłam dzisiaj na wyrwaniu dolnej lewej ósemki. Zabieg bezbolesny. Lekarz profesjonalista. Gorzej jest po zabiegu, ból niesamowity. Zwłaszcza jak są założone szwy.

Doktor Jacek wycinał mi dolną, prawą ósemkę, która rosła poziomo i wbijała się w siódemkę. Zabieg trudny, nieprzyjemny, choć zupełnie bezbolesny. Szczerze polecam Pana Jacka - speca od trudnych stomatologicznych przypadków!

Wyrywałam ostatnio górną piąteczkę. Jako panikara oczywiście do gabinetu weszłam zestresowana jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. 3 minuty i po sprawie:) zero bólu :)

Bylem wczoraj w gabinecie u pana doktora i nie mam zadnych zlych odczuc.Szybko wyrwal mi bolacego zabka,zero bolu,znieczulenie.i Nawet po przyjsciu do domu mnie nie bolalo..nie czuje do dzis. Choc jak zobaczylem doktora to pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to uciec z pod gabinetu..hehe...ale bylo ok.Bylem na NFZ piekarska.Pozdrawiam.

nie polecam bardzo nie uprzejmy lekarz jakby pozjadał wszytskie rozumy

nie polecam bardzo nie uprzejmy lekarz jakby pozjadał wszytskie rozumy

Ludzie z dentofobią nawet małą- trzymajcie sie z daleka od tego człowieka. Szalenie nieprzyjemny, niemiły i zarozumiały gbur. Postradał wszystkie rozumy, kultura rozmowy na poziomie kowala. W fachu dobry ale podejście do pacjenta fatalne i w dodatku pokrzykuje, nie przebierając w słowach. Nie czułem sie w zaden sposób komfortowo na wizycie, na domiar złego siedzi się na jakiś małym niewygodnym fotelu. Nie pójdę więcej do tego obcesowca nawet pozbyć sie kamienia.

Tragedia człowiek żeżnik a nie stomatolog.Bez czucia w rekach nie przejmuje sie ze boli pacjenta.Strasznie nie miły.Katastrofa