Jacek Pustułka

Do dr.jacka nic nie mam wyrwal zęba bezbolesnie i szybko. zdenerwowala mnie tylko jego asystentka mówiąc iz jest to nie do pomyslenia, ze pacjent w dzisiejszych czasach nie ma przy sobie chusteczki. szok! a w gabinecie stoja chyba dla ozdoby!? tyle pieniedzy czlowiek placi a jednej chusteczki załują!!!

Szczerze polecam doktora Jacka.Chodze do niego od malej dziewczynki.On uratowal mi piatke na dole a inna Pnai "stomatolog" w szkolnym gabinecie chciala mi ja wyrwac.Mnie rozwniez przekonywal ze powinnam podjac leczenie ortodontyczne.Leczenie zebow to nie tylko zaklejanie ubytkow.Dzieki Panu doktorowi mam teraz piekne zabki.Juz 3 lata po sciagnieciu aparatu.A jezeli chodzi o wyrywanie to moja kolezanka miala bardzo trudna sytacje.byla we wroclawiu.lekarka jej porozcinala dziaslo pozniej zszyla bo nie dala rady wyrwac.A doktor Jacek raz dwa i juz.Zgoilo sie szybko.

To b dobry dentysta ósemkę z którą mnie wysyłali do wrocka wyrwał w 10 min a poza tym mam jego ploomby z podstawówki GORĄCO polecam .pacjent

Pan doktor rwie zęby szybko i bezboleśnie,ponadto długo przekonywał mnie na ortodontyczną korektę zębów, dzięki czemu niedługo będę ściągać stały aparat!Dziękuję i pozdrawiam - była pacjentka.