dr Sławomir Resakowski

3,6
3,6
2,9
2,7

Jak dla mnie świetny lekarz. Bada dokładnie i delikatnie. Tłumaczy co widać na usg. Odpowiada na wszystkie pytania. Miałam pewien problem, gdy zadzwoniłam do niego przyjął mnie jeszcze tego samego dnia. Bardzo mi pomógł, za co jestem mu bardzo wdzięczna. W gabinecie zawsze jest miła atmosfera, lekarz z poczuciem humoru, co jest dużym plusem przy takich badaniach. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i dziękuję za wszystko. Życzę wszystkiego dobrego. Ja daję ocenę: 100 gwiazdek.

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! w przeciągu 7 miesięcy poroniłam 2 razy i ze strony p. Resakowskiego nie usłyszałam nic odnośnie jakichkolwiek badań. Zero reakcji jedyne co usłyszałam: "czasami tak bywa, proszę się nie załamywać i próbować dalej". Żadnych badań nic!!!! Żeby umówić się na wizytę kontrolną miałam dzwonić albo pisać SMS - tylko po co jeżeli ani nie odbierał telefonu ani nie odpisywał na SMS. Szkoda gadać :-( Jak już w końcu umówiłam się na wizytę to traktował mnie jak powietrze, tak jakby nic się nie stało, nawet jak pytałam o cokolwiek to odpowiadał tak jakby nie chciał w ogóle nic mówić, burknął coś z przymusu. Jeśli masz jakieś problemy to poszukaj innego lekarza, bo p. Resakowski moim zdanie nie jest odpowiedni dla kobiet z problemami położniczymi.

Zdecydowanie NIE odradzam !!! wizyta co 2 tyg. pod koniec ciąży- w 35 tyg..Dziecko waży 1,5 kg pan doktor twierdzi ze to normalne bo ja jestem niska i mój mąż jest niski . Mam wysokie ciśnienie podstawowe badanie przy takim ciśnieniu to sprawdzenie PRZEPŁYWÓW, ale po co sprawdzać. Jeszcze powiedział ze mam jechać do szpitala jak chce dzisiaj albo jutro . Trafiłam do szpitala w Opolu. Zabrano mnie na badanie USG 5 lekarzy i ja ,nie wiedziałam co się dzieje, nie wiedziałam ze dziecko umiera .Pani doktor ,która robiła mi ...

Zdecydowanie NIE odradzam !!!
Trafiłam do szpitala w Opolu. Zabrano mnie na badanie USG 5 lekarzy i ja ,nie wiedziałam co się dzieje, nie wiedziałam ze dziecko umiera .Pani doktor ,która robiła mi USG zapytała czy miałam robione przepływy, kiedy byłam u lekarza,znowu pytanie o przepływy,jak często chodziłam do lekarza i znowu o przepływy , Na końcu zapytała mnie kto mnie prowadził jak powiedziała nazwisko -zapadła cisza. widziałam ze coś jest nie tak .
Zapytałam czy jest źle powiedziała ze tak ..To był koszmar nie zdążyłam się rozpłakać w ciągu 10 min miałam zrobione cięcie cesarskie a dziecko było reanimowane 2 razy.
Wszystko to można było leczyć jeżeli LEKARZ JEST LEKARZEM

ten lekarz okalecza kobiety, mnie w wieku 15 lat, kiedy jeszzce bylam dziewicą i stwierdził u mnie nadzerke... i oczywiscie zrobiono mi wypalanke. moj obecny lekarz złapał sie za głowe, kiedy trafilam do niego. ponad to pan resakowski wymysla choroby, przepisuje antybiotyki kobietom w ciazy i wprowadza wsparcie hormonalne , kiedy nie jest potrzebne. zgadzam sie z powyzsza wypowiedzią... niektore decyzje pana R doprowadzają do niepoprawnego rozwoju ciazy i komplikacji. cała mój komentarz jest oczywiscie poparty faktami i osobistymi doswiadczeniami w tym panem

Pełen pasji i optymizmu, potrafi mnie uspokoić (a jestem wielką panikarą), wspaniale opiekuje się kobietą w ciąży i po porodzie, w razie nagłej konieczności zawsze można na niego liczyć, odpowiada na każde pytanie, jest komunikatywny, bezpośredni, badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo delikatnie. Jako wieloletnia pacjentka czuję się bardzo bezpiecznie pod jego opieką, lekarz z powołania. No i nie ma zamieszania w poczekalni, ponieważ wywołuje pacjenki po nazwisku. Serdecznie polecam!

Polecam. Jestem pacjentkom, lekarz przyjmuję w szpilalu raz w tyg i zawsze jest kolejka :) Ale warto

Nie polecam, po pierwsze leczy objawy nie przyczyny, po drugie mało przyjemny, podejscia do pacjenta lekcewazace, wręcz czasami chamskie. W ciagu roku miałam 3 poronienia, nie szukał przyczyny, tylko bagatelizował sprawy, tłumaczył ze trzeba dalej próbowac .... Porazka