lekarz Sławomir Sochocki

2,6
2,7
2,4

ja jestem bardzo zadowolona, miły, delikatny, odpowie na wszelkie pytania, ma duzo cierpliwości. Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze już od recepcji. Polecam serdecznie

Miły lekarz,ale podejście bez przekonania czyli "po swojemu" bez rewelacji.W zależności od humoru raz coś wytłumaczy raz nie.Skuteczność leczenia przeciętna.Nie najgorszy i nie najlepszy.

jest super ginekologiem!!! polecam!! nie znam lepszego,bardzo lubię i z miłą chęcią do niego chodzę!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza zwlaszcza na kase chorych. W pierwszej kolejnosci lekarz ten probuje jednak pacjetke naklonic do wizyty prywatnej.Kiedy ta nie wyraza zgody tak jak bylo w moim przypadku wykonuje bedanie operujac medycznymi haslami a kiedy zadawalam pytanie o wyjasnienie, metode leczenia itp. Odpowiedzial ze nie jest od udzielania wykladow a ja moge poczytac sobie w internecie. Na kolejne pytanie czy diagnoza jest pewna odpowiada ze pewne jest wszytko tylko wtedy kiedy nie ma sie macicy i jajnikow. Moze i jest dobrym lekarzem i stawia trafne diagnozy ale jest bardzo opryskliwy, niesympatyczny i trafiajac na jego zly dzien mozna naprawde bardzo tego zalowac.

Bardzo miły, budzący zaufanie. Odpowiada chętnie na każde pytanie.Byłam jego pacjentką również na NFZ podejście do pacjenta takie samo jak prywatnie! Poleca!!!

Życzliwy, wyrozumiały i bardzo delikatny. Udzielił odpowiedzi na każde zadane pytanie. Wyjaśniał wszystkie czynności, które wykonywał. Bardzo polecam tego lekarza.