lekarz Sławomir Urbanowski

Dermatolog

Lekarz może i uprzejmy lecz poświęcił mi z 1,5 minuty zapisał maść i skierował do wyjścia z gabinetu i zaprosił na kontrolę za 3 tygodnie i że na kontroli porozmawiamy, jak dla mnie bardzo zlewające podejście. Do badania nawet nie ubrał rękawiczek!!

Lekarz bez wiedzy! Przy problemach jakie mam powiedział tylko " proszę się zgłosić jak objawy się na siłą. Teraz nic nie zrobię." przy tłumaczeniach jak to wygląda powiedział zasypka dla dzieci pomoże!

Lekarz bez wiedzy!

Super lekarz wie co robi polecam serdecznie myślę że umówię kolejne wizyty u Pana Doktora a czytając poprzednie opinie byłych pacjentów byłem negatywnie nastawiony co do skorzystania z usług Pana Doktora dzięki Bogu pozytywnie się rozczarowałem jeszcze raz polecam.

Kilka lat temu korzystałam z usług doktora Urbanowskiego chcąc usunąć laserem bliznę po oparzeniu. Zabiegów było kilkanaście. Rezultaty niewielkie. Moja kieszeń szczuplejsza o kilka okrągłych tysięcy złotych. Po tych latach straconych dałam sobie spokój. Ale dwa lata temu spróbowałam zabiegu na bliznę laserem w innym gabinecie, w moim mieście. - Warszawie. Zabieg wykonałam dwukrotnie. Proszę mi wierzyć kilkanaście zabiegów u doktora Urbanowskiego nie może się równać z dwoma zabiegami u doktora Wasiluka z Warszawy. Tu efekty widać naprawdę. A cena jest porównywalna do tej płaconej w Bydgoszczy 8 lat temu. ...

Wnioski pozostawiam Państwu. Ja korzystając z usług doktora Urbanowskiego straciłam dużo czasu i pieniędzy.

To jest najgorsza wizyta u lekarza za moje życie!!! Lekarz wysłuchał mnie ale widać było że miał to gdzieś i nie miał rozwiązania!!! Na problemy skórne wypisał klotrimazol!!! do końca nie wiedząc czy to choroba jest bakteryjna, grzybica czy coś innego. Powiedział ze zbadać nie może! Wizyta trwała 5 minut i lekarz poprosił o zapłatę za wizytę 120 PLN!!! Ale za co??? w niczym mi ne pomógł!!! Za inne tematy, o których go pytałam nie dał nawet odpowiedzi!!! Po prostu oszust!!! NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

Bardzo rzetelne podejście jestem zadowolony z rezultatu leczenia laserem 3 sesje bardzo zmienily wyglad mojej skory

Bardzo rzetelne podejście
jestem zadowolony z rezultatu leczenia laserem
3 sesje bardzo zmienily wyglad mojej skory

Wizyta trwała 5 minut. Zalecenia: tabletki antykoncepcyjne na poprawę cery + mniej nerwów. 90 zł w plecy, zero konkretów. Zdecydowanie nie polecam!

Nastawiony na kase. Wizyta trwała minutę podczas której postawił diagnozę - zalecił laser lecz nie potrafił określić czy po conajmniej 5 zabiegach (które są kosztowne) będzie poprawa.

Jestem bardzo zadowolona czekam na efekty końcowe bo już o pierwszym fraxelu jest dobrze

Zdecydowanie polecam! Najlepszy, najbardziej kompetentny,najlepszy sprzęt. Nieuprzejmy? Widocznie, nie każdy rozumie ŻART Pana Doktora. Ja tam go uwielbiam