lekarz Sławomir Urbanowski

Dermatolog

Polecam Doktora Urbanowskiego, ponieważ dużo mu zawdzięczam. Jestem wdzięczna Doktorowi Urbanowskiemu, bo dzięki jego diagnozie (ziarnina) - po ponad 10 latach, wyszłam z jakby zaklętego kręgu błędów i bezskutecznego leczenia - chyba trzy lata temu, w akcie rozpaczy, prosiłam go o diagnozę - bylam pacjentką po wycinku (podejrzenie raka) owrzodzenia w okolicy lewego oczodołu, z rozległymi zmianami na lewym policzku. Jestem bardzo wdzięczna, bo jego słuszna diagnoza "uratowała" mnie od dalszych powikłań i bezskutecznego leczenia - owrzodzenie pod okiem okazało się być rzeczywiście li tylko i wyłącznie skutkiem chirurgicznych prób ...

Jestem bardzo wdzięczna, bo jego słuszna diagnoza "uratowała" mnie od dalszych powikłań i bezskutecznego leczenia - owrzodzenie pod okiem okazało się być rzeczywiście li tylko i wyłącznie skutkiem chirurgicznych prób usunięcia zmian powstałych po wypełnieniach kolagenem (blizny po ospie). Zaczynam mieć "własną" twarz, i łatwiej mi się uśmiechać.

Konkretny, uczciwy, zaangażowany, solidny, kompetentny.

Konkretny, uczciwy, zaangażowany, solidny, kompetentny.

niestety niekulturalny i zadufany w sobie. obraził mnie podczas wizyty, po prostu szok. jedna z moich najgorszych wizyt lekarskich. człowiek przychodzi z problemem, oczekuje życzliwości, fachowości. widocznie zbyt wiele wymagam...

Nie potrafił mi pomóc z moim problemem. Wizyta u niego była stratą czasu. Dobrze, że przynajmniej nie chciał pieniędzy.

Lekarz raczej przyjemny, ale leczenie i zabiegi mało skuteczne

Lekarz raczej przyjemny, ale leczenie i zabiegi mało skuteczne

bardzo nieuprzejmy!!!!!!!!! Nadęty i zadufany. Był bardzo niemiły gdy zadałam mu drugi raz to samo pytanie. Chyba nie wiedział co odpowiedzieć, albo nie chciało mu się tłumaczyć schorzenia..., przerwałam wizytę,jedyny plus to ze nie wział pieniędzy za wizytę

Za każdym razem jest życzliwy i chętnie wyjaśnia podłoże choroby, metody leczenia i możliwe skutki uboczne, zleca wykonanie dodatkowych badań, żeby dobrze zdiagnozować przyczynę i potrafi wszystko przystępnie wyjaśnić. Pomógł mi, gdy wypadały mi włosy i gdy miałam problemy z trądzikiem, jest godnym zaufania specjalistą.

Maścią preparowaną według jego receptury i brakiem wskazówek używania tego pseudoleku, brakiem jakichkolwiek testów, w sposób nieodpowiedzialny, wywołał u mnie makabryczną alergię całego ciała zamieniając moje życie w piekło...Żeby ratować moje zdrowie dostałem skierowanie do szpitala, wydane przez innego lekarza.

Zabiegi są dobrze i sterylnie wykonywane. Po dwukrotnej depilacji efekty są rewelacyjne.