dr n. med. Sławomir Włodarczyk

Chirurg ogólny

1,5
1,5

Jednego dnia rano trafiłam na oddział chirurgii z okropnymi bólami brzucha z prawej strony, całą noc dostawała podwójną dawkę ketonalu w zastrzykach, zrobili mi tylko rentgen brzucha a pan doktor na drugi dzień rano zapytał mnie czy chce wyjść do domu, nie jak sie czuję. o godz. 8 przyszedł na obchód zapytał mnie czy mnie boli po czym sam sobie odpowiedział, że nie i podszedł do następnego pacjenta. wszystko w expresowym tempie.Gdy chciałam zapytać co mi jest, odpowiedział, ze on już ze mną skończył rozmawiać, swój monolog śmiał wogóle nazwać rozmową. Odpowiedziałam, że do dupy z takim szpitalem skoro pacjent nie może się nic dowiedzieć o stanie swojego zdrowia, ostatecznie skończyło się tym,że zostałam dyscyplinarnie wypisana ze szpitala przy czym pan doktor nie szczędził epitetów różnego rodzaju na mój temat.Wiem, że niepotrzebnie w taki sposób się odezwałam ale gdy człowiek zwija się z bólu i na dodatek zamiast oczekiwanej pomocy traktowany jest przedmiotowo to ma prawo sie wkurzyć. Działo się to jakiś rok temu a piszę to dopiero dzisiaj bo wiem, że ten człowiek nie jest już ordynatorem chirurgi i mam to gdzieś czy przeczyta moją opinię czy nie.

lekarz który uważa się za najlepszego specjaliste jest dobry tylko w gadaniu nie przejmuje się pacjentami jest wręcz arogancki i bezszczelny nie ma sobie nigdy nic do zarzucenia, dziwie się że nadal pracuje jako ordynator w szpitalu po tylu skargach dyrekcja powinna go zwolnić zresztą gdyby miał sumienie to by sam z tamtąd odszed