dr Sławomir Wolniak

Psychiatra

Dziękuję losowi, ze trafilem na tak wartosciowego człowieka i kompetentnego fachowca. Polecam Pana doktora szczególnie tym, którzy obawiają się, że będą potrakowani przedmiotowo, oschle i obcesowo. Jest wręcz odwrotnie. Pan doktor jest empatyczny, życzliwy, pochodzący do pacjenta indywidualnie i ze zrozumieniem jego potrzeb. Rozwiewa jego obawy, buduje i umacnia jego poczucie jego wartosci, a przy tym jest bardzo rzeczowy i skuteczny. Mnie po prostu chce się dalej żyć. Dziękuję Panie doktorze!

Pan dr Sławomir Wolniak to lekarz z powołania.W jego klinice WOLMED po raz pierwszy poczułam się zrozumiana. Terapia oraz dobrze dobrane leki pozwoliły mi na nowo zacząć normalnie funkcjonować.Pan doktor z uwagą i zaangażowaniem podchodzi do swoich pacjentów i ich jednostek chorobowych.To świetny specjalista i z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Pan dr.Sławomir Wolniak bardzo mi pomógł. Diagnoza była trafna, leczenie dobrane prawidłowo. Dużo dał mi pobyt w Jego klinice WOLMED, gdzie czułam się naprawdę zaopiekowana. To świetny specjalista i dobry człowiek. Jestem mu wdzięczna i wszystkim polecam tego specjalistę.

Pan doktor Wolniak leczy mnie z depresji. Przez kilka lat byłam pod opieką innego psychiatry, ale leczenie nie pomagało. Dopiero doktor Wolniak przepisał mi takie leki, które pozwoliły mi pokonać chorobę. Pomocna była też terapia, przeszłam ją w klinice wolmed. Polecam tegp lekarza.

Absolutna tragedia ten gość (bo lekarzem nazwać go nie można). Zapłaciłem mu 8,8 tys. zł. a on w zaserwował takie leki synowi, które absolutnie nie powinien (chłopakowi z ADD, którego nie potrafił zdiagnozować, dał neuroleptyki przeznaczone dla ciężkich schizofreników). Efekt - kilka straconych lat życia. Ostrzegam i przestrzegam przed nim!

Dobrze i skutecznie pokierował moim procesem terapeutycznym w trakcie mojego pobytu w Klinice Wolmed. Postawił trafną diagnozę, podszedł do moich problemów kompleksowo.

Trafiłam z zaburzeniami afektywno dwubiegunowymi, znajomi już się bali ze mną spotykać bo nie wiedzieli na jaki epizod trafią, a przechodziłam je bardzo intensywnie. Terapia mi bardzo pomogła, oczywiście wiem, że jeszcze długa droga przede mną i że nigdy nie będę w pełni zdrowa, ale Pan Sławek bardzo mi pomógł unormować moje życie i w wielu innych problemach również. Dziękuję.

Nastawiony na zysk, jak cała ta jego niby klinika. Wiedza na niskim poziomie, problemy rozwiązał mi dopiero lekarz z Pabianic. absolutnie nie polecam!!! Wręcz ostrzegam!

absolutnie nie polecam!!! Wręcz ostrzegam!

Zdecydowanie mogę polecić doktora, ma duże doświadczenie, a terapia daje świetne efekty