lekarz Sławomir Zeman

Laryngolog

Pan doktor to chyba jakiś żartowniś.Przyjechaliśmy ze synem ze zrobionymi wszystkimi możliwymi badaniami pod kątem zatok ( tomografia,rezonans, dopplerowskie itp) na których przeanalizowanie Panu doktorowi zajęło jakieś może 30 sekund po czym spojrzał i dostrzegając lekkie zasinienia pod oczami syna stwierdził że ma w organizmie pasożyty,może nawet tasiemca, które to są przyczyną owych dolegliwości.Wobec czego zalecił zestaw (z internetu!!,Medi-Flowery) oczyszczającą organizm A1 za bagatela 274 zł bez jakichkolwiek badań na pasożyty gdyż Pan doktor stwierdził że badania takie są niewiarygodne!! Nie wiem komu nabija kieszeń Pan doktor i jakie z tego ma profity ale oczywiście nie zakupiliśmy wynalazków z polecanej strony a trzykrotne badania kału i badanie krwi nie wykazało żadnych pasożytów w organizmie syna. Stracony czas i pieniądze. Nie polecam Pana znachora.

Najlepszy lekarz, jako jedyny nam pomógł! Dziękuję bardzo, dzięki Panu sprawy poszły w najlepszym kierunku

Bardzo polecam! Przez tydzień chodziłam po lekarzach i nikt nie chciał mi pomóc przyszłam i bez problemu. :) Po za tym bardzo 'zaplusował' tym, ze zwrócił uwagę nie tylko na problem z jakim przyszłam, ale również dostrzegł 'wadę' jakiej inni w ogóle nie widzieli, pomimo częstych wizyt u doktórów. ;-)

Bardzo dobry i solidny lekarz.Koszt wizyty nie jest drogi,satysfakcja gwarantowana.Oby więcej takich lekarzy a kolejki się zmniejszą.Gorąco polecam Tego specjalistę.Ja jestem zadowolony że trafiłem na takiego laryngologa i bardzo dziękuję.

Dr.Sławomir Zeman to najlepszy fachowiec i wspaniały człowiek, być jego pacjentem to wielkie szczęście. Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie
wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Jestem po usunięciu migdałków lepszego lekarza w bielsku nie znajdziecie polecam wszystkim..!!!!!!1

Lekarz jakich mało,kompetentny,uprzejmy oraz wielki profesjonalista.Polecam Go wszystkim którzy mają problemy laryngologiczne.

Specjalista przez duże S polecam wszystkim ktorzy oczekuja pomocy.

Specjalista przez duże S polecam wszystkim ktorzy oczekuja pomocy.

bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły i uprzejmy

bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły i uprzejmy

PRAWDZIWA REWELACJA WIEDZA KOMPETENCJA PODEJŚCIE DO PACJĘTA SUPER FACET !!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bielsko-Biała"?

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2
43-300 Bielsko-Biała

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe