lekarz Sławomir Zieniewicz

Stanowczo odradzam tego "lekarza". Jest to lekarz, który po zoperowaniu haluksa wyciągnął mi druty gdy kości nie były zrośnięte. Przyznał się do tego, jednak chcąc naprawić swój błąd a raczej go zatuszować, chciał pobrać z biodra mi szpik kostny po czym wszczepić go w miejsce braku zrostu kości. Oznajmił, że to będzie drobny zabieg. Na moje stwierdzenie: "Panie doktorze, a co pan zrobi by mój palec mógł się ruszać?" Odpowiedział z uśmiechem na twarzy: "a musi się ruszać". Palec mi opadał na dół (w tej pozycji był zablokowany), odstawał od stopy również na zewnątrz (moja stopa wyglądała jak stopa u małpy). Przestałam korzystać z usług tego partacza. Później okazało się również, że i ze ścięgnem był problem. Przeszłam kolejną operację.. Operował mi stopę najlepszy specjalista, ale nie cudotwórca. Pozostałam kaleką PANIE ZIENIEWICZ.

Błąd w sztuce lekarskiej, czego skutki odczuwam do tej pory.

Błąd w sztuce lekarskiej, czego skutki odczuwam do tej pory.

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy i zasługujący na zaufanie pacjentow

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy i zasługujący na zaufanie pacjentow

Kompetentny, kompleksowo podchodzi do zdrowia pacjenta, uwzględniając dolegliwości uboczne. W miarę sympatyczny.

SUPER LEKARZ ,TYLKO CZAS OCZEKIWANIE W PRZYCHODNI NA KASE CHORYCH OKOŁO 2 M-C ,ALE TO WINA P.kOPACZ I NIEUDOLNEGO ZARZĄDZENIA PRZEZ FUNDUSZ.pOLECAM CHORYM SZUKAJĄCYCH DOBREGO ORTOPEDY.