Po roku starania się o dziecko, doktor cały czas mówił, że za dużo o tym myślę, i że ja to bym chciała wszystko sobie zaplanować (tak jakby inni nie planowali dzieci). Mając problemy z nawracającymi bakteriami, nie umiał mi pomóc "rozkładając ręce" i nie dowierzając mi, że mam jednego partnera (męża) żartował sobie, że muszę zdradzać męża. Nie było mi do śmiechu, gdyż nawracające bakterie naprawdę źle działały na moją psychikę, gdyż czułam się bezradna i nie wiedziałam jak temu zaradzić. Nie doradził co zrobić żeby bakterie nie wracały, Po moich pytaniach na temat zrobienia szczepionki na konkretną bakterię, twierdził że nic mu na ten temat nie wiadomo, żeby można było zrobić coś w kierunku profilaktyki, czyli spowodowania aby organizm sam zaczął walczyć z baterią - kpina!!! Po bezskutecznych próbach (już 2 letnich) nawet nie zaproponował zrobienia podstawowych badań mi, czy też mężowi dot. nasienia. Na moje błaganie przepisał mi leki hormonalne, aby zwiększyć owulację, nie mówiąc nic, ze powinnam co miesiąc monitorować owulację poprzez USG, czy dobrze reaguję na leki i czy nie robią się cysty. Tak naprawdę, to bałam się już do niego chodzić, bo on spowodował we mnie lęk mówienia o tym, że pragnę drugiego dziecka, bo dla niego mówienie i planowanie dziecka jest chyba czymś nienormalnym. W ogóle nie potrafi wesprzeć psychicznie kobiety, która ma problem z zajściem w ciążę. Nie polecam go.

Do Pana doktora przychodzę już od paru lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to typ lekarza, który zawsze znajdzie czas dla pacjentki (albo w prywatnym gabinecie albo w publicznej przychodni lub w szpitalu - wszystko zależy od woli kobiety i naprawdę Pan doktor nie będzie nalegał na płatne prywatne wizyty), potrafi wszystko przystępnie wytłumaczyć, a w razie potrzeby podtrzymać na duchu (nie ma żadnego straszenia ani mówienia co by było gdyby). Ma on fachową wiedzę i nie zostawia pacjentki samej, ani w razie pobytu w szpitalu (w którym pracuje) nie przekazuje jej innemu lakarzowi - osobiście wszystkiego dopilnowuje i zostawia pielęgniarkom szczegółowe wytyczne co i kiedy mają podać. Mogę spokojnie powiedzieć, że Pan doktor sprawdził się też w trudnych sytuacjach i jest on godny polecenia. Najważniejsze jest to, że ma on życzliwe podejście do kobiety, a w razie kłopotów naprawdę potrafi uspokoić i pomóc.

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo uprzejmy potrafi wszystko na spokojnie wytlumaczyc.Odpowiada na kazde zadane pytanie.Przy kazdej wizycie Pan Doktor poswieca kazdej pacjentce duzo czasu.Wzor lekarza!!

Bardzo empatyczny lekarz, wczuwający się w pacjenta, mający niezwykłe podejście. Polecam z serca.

Wspaniały lekarz i człowiek z ogromną wiedzą i intuicją oraz z poczuciem humoru.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

Czy moze mi ktoras z Was powiedziec kiedy on przyjmuje na Konczycach tzw dni i godziny jego urzedowania i ile bierze za wizyte. Dziekuje

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

Świetny specjalista,chodzę do niego od 8 lat,zawsze miły,zainteresowany pacjentką.Jak odejdzie na emeryture to ciężko bedzie znaleźć tak dobrego lekarza:)

swietny lekarz! polecam ma podejscie do pacientki polecam

swietny lekarz! polecam ma podejscie do pacientki polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie