lekarz Stanisław Fedorowicz

bylam 35 w kolejce... godzina wizyty : 9-12 a lekarz pyzjmowal juz od 8 az do ostatniego pacjenta, ja weszlam ok. 17 a za mna bylo jeszcze z 10 osob... pomimo tylu pacjentow doktor byl sympatyczny, uprzejmy i wyrozumialy - POLECAM!!!

chodziłam całą ciąże do doktora i jestem bardzo zadowolona

chodziłam całą ciąże do doktora i jestem bardzo zadowolona

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz. Miałam komplikacje przy porodzie i dzięki doktorowi mój synek urodził się zdrowy za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam wszystkim kobietkom.

Wspaniały lekarz,chodze do niego od początku ciąży tj.7m-cy. zawsze wytłumaczy każdy problem zdrowotny,a do tego wizyta jest bardzo tania w porównaniu do innych lekarzy i nie uważam że zależy mu wyłącznie na kasie.każdemu go polecam.

Koszt wizyty uzależniony czy robi dodatkowo USG lub Wymaz, czy Cytologię sam koszt wizyty to 70 zł, zaś z dodatkowymi badaniami to 100 zł. Ogólnie polecam. Lekarz z powołaniem.

SUPER OBY SAMI TACY LEKARZE BYLI! W MARCU 2009 MIAŁAM KOMPLIKACJE PRZY PORODZIE (PORÓD KLESZCZOWY)DOKTOR FEDOROWICZ ZAJĄŁ SIĘ MNĄ I DZIECKIEM BARDZO FACHOWO.TO LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA,KOMPETENTNY ,MIŁY,ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY,ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA I ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY!SZKODA TYLKO ŻE SĄ DO NIEGO TAKIE KOLEJKI ALE CÓŻ FACHOWIEC JEST ROZCHWYTYWANY!

znakomity!!!!! jedyny minus to ogromne kolejki...

znakomity!!!!! jedyny minus to ogromne kolejki...

bardzo dobry lekarz z powołania znający się na swojej pracy

bardzo dobry lekarz z powołania znający się na swojej pracy

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :-)))

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek :-)))